انجام پروژه کورل دراو

گروه آریاپروژه با  داشتن ده ها مجری متخصص و با تجربه این امادگی دارد که تمامی سفارشات مربوط به حوزه ی کورل درایو را با بهترین کیفیت تحویل شما  عزیزان نماید.ما به شما اطمینان خاطرمیدهیم مطمئن ترین مکان را برای انجام پروژه های خود انتخاب کرده اید. آریاپروژه با داشتن صد ها مجری با تجربه و تحصیل کرده در زمینه انجام پروژه کورل درایو قادر به انجام تمامی پروژه های سیلواکو میباشد.

پروژه های کورل درایو در آریا پروژه به صورت کاملا دقیق و کامل و مناسب ترین قیمت انجام میشود. آریا پروژه به شما، این اطمینان را میدهد که بهترین کیفیت را در انجام پروژه ،تحویل شما عزیزان نماید. تمام مطالبی که کارفرما ارسال میکند به منزله قرار داد فی مابین هستش و سایت خود را موظف میداند که پروژه را طبق مطالب ارسالی تحویل مشتریان عزیز نماید جهت سفارش پروژه سیلواکو SILVACO در اریاپروژه میتوانید با شماره ۰۹۱۲۵۰۱۳۰۹۴ تماس حاصل فرمایید یا از طریق دکمه های ریز در پیامرسان مورد نظر خود اطلاعات پروژه خود را برای ما ارسال کنید.

ارتباط با ما در تلگرام ارتباط با ما در واتساپ ارتباط با ما در ایتا ارتباط با ما در روبیکا

 

آریا پروژه پروژه های کورل درایو را چگونه انجام میدهد؟

کارفرما باید اطلاعات کامل پروژه خود را که شامل زمان تحویل پروژه و تمامی خواسته های انجام پروژه را از طریق تلگرام ، واتساپ ، روبیکا و ایتا برای ما ارسال نماید

تیم آریا پروژه ،پروژه کورل درایو شما را برای متخصصین و مجریان و اساتید برتر دانشگاهی ارسال میکنند.

مجریان آریا پروژه، پروژه شما را آنالیز کرده و بهترین قیمت پیشنهادی به شما اعلام میشود

در صورت موافقت شما با قیمت پیشنهادی، نصف هزینه ابتدای کار دریافت میشود. در نظر داشته باشید که این هزینه به صورت امانت نزد سایت میماند و هیچ مبلغی به مجری پرداخت نمیشود.

در حین انجام پروژه شما میتوانید از پیشرفت انجام پروژه با خبر شوید.

بعد از پایان کار شما مابقی مبلغ را  واریز میکنید و فایل نهایی تحویل شما میشود در نظر داشته باشید که بعد از تحویل پروژه کارفرما سه روز زمان دارد تا محتوای پروژه نهایی را بررسی نماید اگر ایراد و ابهامی در انجام پروژه باشد مجری موظف است که ایرادات را برطرف کند. اما اگر بعد از سه روز ایرادی از طرف کارفرما ارسال نشد به منزله تایید پروژه میباشد و ما با مجری تسویه میکنیم.این زمان در بعضی از پروژه ها قابل تغییر میباشد.

انجام پروژه کورل درایو 

تیم آریا پروژه تجربه چندین ساله در انجام پروژه کورل درایو دارد و بیش از صدها  پروژه موفق را در کارنامه خود دارا است. آریا پروژه همواره در تلاش است رضایت شما مشتریان گرامی را جلب کرده و به شما در زمینه انجام پروژه یاری رساند.

کورل درایو چیست؟

CorelDRAW Graphics Suite نرم افزار کاملا حرفه ای برای طراحی گرافیک می باشد. این نرم افزار توسط شرکت کورل در کانادا توسعه یافته است.کورل‌ دراو مانند ایلوستریتور یک نرم افزار ترسیم برداری یا همان وکتور است تفاوت تصاویر برداری و پیکسلی در نرم افزار های برداری هر شی از نقاط، منحنی ها و خط هایی تشکیل شده اند و به همین دلیل شکل ها، متن ها، سایر جلوه ها نوعی شی به حساب می آیند در اوایل شروع کار فتوشاپ ، کورل دراو رقیب اصلی فتوشاپ به شمار می رفت. اما استفاده از امکانات منحصر به فرد باعث شد این نرم افزار مسیر خودش را عوض کند.که توسط شرکت کورل توسعه یافته و به بازار عرضه شده است.کورل یک برنامه برای طراحی است که در آن از ابزارهای مختلفی برای ایجاد تصاویر اصلی و یا ویرایش آن ها وجود دارد.

کاربرد های کورل درایو:

کورل درایو یک سرویس ابری است که به شما امکان می‌دهد فایل‌ها و منابع طراحی خود را آنلاین ذخیره و مدیریت کنید. برخی از کاربردهای کورل درایو عبارتند از:

۱٫ ذخیره و به اشتراک گذاری فایل‌ها: با استفاده از کورل درایو، می‌توانید فایل‌های طراحی خود را در یک مکان مرکزی ذخیره کنید و به راحتی با دیگران به اشتراک بگذارید. این امر به شما کمک می‌کند تا به راحتی با تیم یا مشتریان خود همکاری کنید و فایل‌ها را در هر زمان و هر مکان قابل دسترسی داشته باشید.

۲٫ همزمان‌سازی و همکاری: با کورل درایو، می‌توانید به طور همزمان با تیم خود کار کنید. این به شما اجازه می‌دهد تا به صورت همزمان از طریق اینترنت روی فایل‌های موردنیاز کار کنید و تغییرات را به طور لحظه‌ای مشاهده کنید، همچنین می‌توانید با تیم خود بر روی یک فایل مشترک کار کنید و تغییرات را به صورت همزمان اعمال کنید.

آریا پروژه چه نوع پروژه کورل درایو را میتواند انجام دهد؟

انجام پروژه با نرم افزار کورل دراو

انجام طراحی گرافیکی با کورل

انجام پروژه گرافیک با کورل دراو

انجام پروژه طراحی تصویر با کورل

خدمات مشابه آریا پروژه:

 انجام پروژه ایتبس

انجام پروژه نقشه کشی ساختمان

انجام طراحی پوستر

انجام پروژه ایلوستریتور(illustrator)

انجام پروژه فتوشاپ (Photoshop)

اانجام پروژه دیزاین بیلدر

انجام پروژه اتوکد 

پروژه آماده کورل درایو:

در صورتی که از لحاظ زمان و هزینه با مشکل مواجه هستید میتوانید به آرشیو پروژه های آماده کورل درایو در سایت آریا پروژه سر بزنید و پروژه ای که مدنظر دارید را از طریق سبد خرید خریداری کنید. اگر با مشکل مواجه شدید میتوانید با شماره ۰۹۱۲۵۰۷۳۰۹۴ تماس حاصل فرمایید تا مشکل شما را بر طرف نماییم.

زمان انجام پروژه کورل درایو در آریا پروژه :

آریا پروژه برای انجام پروژه کورل درایو طبق زمان شما عمل میکند یعنی شما عزیزان زمان پروژه را برای ما تعیین میکنید  و تیم آریا پروژه تمام تلاش خود را میکند که طبق زمانبندی شما پروژه را تحویل دهد . اگر زمان ندارید برای انجام پروژه میتوانید در آریا پروژه سفارش پروژه فوری دهید .برای سفارش پروژه فوری کورل در آریا پروژه هر چه سریع تر اطلاعات پروژه خود را برای ما ارسال کنید تا در اسرع وقت پروژه شما پیگیری شود.

سفارش پروژه خود را چرا به تیم آریا پروژه بسپاریم؟

انجام پروژه کورل درایو با تضمین کیفیت

تضمین محرمانه بودن پروژه شما

پرداخت دو مرحله ای

رفع ایرادات پروژه بعد از تحویل پروژه

پشتیبانی ۷۲ ساعته بعد از تحویل پروژه و رفع ایرادات و ویرایش احتمالی

تسویه با مجری بعد از تایید کارفرما انجام میشود

چگونه با آریا پروژه در انجام پروژه کورل درایو همکاری کنیم؟

برای همکاری در انجام پروژه کورل درایو و سایر پروژه ها با آریا پروژه میتوانید به صفحه همکاری با ما مراجعه کرده قوانین را مطالعه کرده و رزومه خود را برای ما ارسال کنید.تا ما در اسرع وقت رزومه شما را بررسی و هر چه زودتر به درامد زایی برسید.

چگونه پروژه کورل درایو را در آریا پروژه ثبت کنیم:

شما عزیزان میتوانید پروژه کورل درایو خود را در پیام رسان های ایتا ، روبیکا ، واتساپ و تلگرام ارسال کرده تا به سرعت پروژه پیگیری شود.

آیدی تلگرام : mnik60@

آیدی ایتا : @ mnik60

آیدی روبیکا: Aryaprozhe@

شماره واتساپ:۰۹۱۲۵۰۱۳۰۹۴

میتونی با یک کلیک پروژه خودتو ثبت کنی!

سفارش پروژه در تلگرام سفارش پروژه در واتساپ سفارش پروژه در ایتا سفارش پروژه در روبیکا