انجام پروژه spss 

گروه آریاپروژه با  داشتن ده ها مجری متخصص و با تجربه این امادگی دارد که تمامی سفارشات مربوط به حوزه ی spss را با بهترین کیفیت تحویل شما  عزیزان نماید.ما به شما اطمینان خاطرمیدهیم مطمئن ترین مکان را برای پروژه های خود انتخاب کرده اید. آریاپروژه با داشتن ده ها مجری با تجربه و تحصیل کرده در زمینه انجام پروژه spss  قادر به انجام تمامی پروژه های spss میباشد.

پروژه های spss در آریا پروژه به صورت کاملا دقیق و کامل و مناسب ترین قیمت انجام میشود. آریا پروژه به شما مشتریان محترم این اطمینان را میدهد که بهترین کیفیت را در انجام پروژه ،تحویل شما عزیزان نماید. تمام مطالبی که کارفرما ارسال میکند به منزله قرار داد فی مابین هستش و سایت خود را موظف میداند که پروژه را طبق مطالب ارسالی تحویل مشتریان عزیز نماید جهت سفارش پروژه اس پی اس اس spss در اریاپروژه میتوانید با شماره ۰۹۱۲۵۰۱۳۰۹۴ تماس حاصل فرمایید یا از طریق دکمه های ریز در پیامرسان مورد نظر خود اطلاعات پروژه خود را برای ما ارسال کنید.

ارتباط با ما در تلگرام ارتباط با ما در واتساپ ارتباط با ما در ایتا ارتباط با ما در روبیکا

 

آریا پروژه پروژه های spss را چگونه انجام میدهد؟

کارفرما باید اطلاعات کامل پروژه spss خود را که شامل اموزش و زمان تحویل پروژه و تمامی خواسته های انجام پروژه میشود را از طریق تلگرام ، واتساپ ، روبیکا و ایتا برای ما ارسال کنید.

ادمین های تیم آریا پروژه ،پروژه spss شما را برای متخصصین و مجریان و اساتید برتر دانشگاهی ارسال میکنند.

مجریان آریا پروژه، پروژه شما را آنالیز کرده و قیمت پیشنهادی شون رو اعلام میکنند.

 اریا پروژه از بین مجریانی که برای پروژه spss شما پیشنهاد قیمت ارسال کرده اند کم ترین قیمت را به شما اطلاع میدهند.

در صورت موافقت شما با قیمت پیشنهادی، نصف هزینه ابتدای کار دریافت میشود. در نظر داشته باشید که این هزینه به صورت امانت نزد سایت میماند و هیچ مبلغی به مجری پرداخت نمیشود.

حین انجام پروژه شما میتوانید از مراحلی که از پروژه انجام شده با پیگیری از ادمین سایت با خبر شوید.

در انتهای پروژه شما مابقی مبلغ را  واریز میکنید و فایل نهایی تحویل شما میشود بعد از تحویل پروژه کارفرما سه روز زمان دارد تا محتوای پروژه نهایی را بررسی نماید اگر ایراد و ابهامی در انجام پروژه باشد مجری موظف است که ایرادات را برطرف کند. اما اگر بعد از سه روز ایرادی از طرف کارفرما ارسال نشد به منزله تایید پروژه میباشد و ما با مجری تسویه میکنیم.این زمان در بعضی از پروژه های متغیر میباشد.

انجام پروژه spss

تیم آریا پروژه تجربه چندین ساله در انجام پروژه های spss دارد و بیش از ده ها هزار پروژه موفق را در کارنامه خود دارا است. آریا پروژه همواره در تلاش است رضایت شما مشتریان گرامی را جلب کرده و به شما در زمینه انجام پروژه یاری رساند.

spss چیست؟

SPSS (اس پی اس اس)، مخفف عبارت Statistical package for social science، به معنای بسته آماری برای علوم اجتماعی است. نرم افزار SPSS (اس پی اس اس)، برای تحلیل داده های آماری استفاده می شود. در واقع نرم افزار SPSS (اس پی اس اس)، اطلاعات آماری، برای مثال: اطلاعات یک پرسشنامه را تجزیه و تحلیل می کند و نتایجی در قالب جدول و نمودار ارائه می کند.

کاربردهای نرم افزار spss:

کاربرد در علوم اجتماعی و انسانی: بسترین کاربرد را در این حوزه دارد. بطوریکه پرسشنامه موجود در آن جهت سنجش روابط انسانی و شاخص های اجتماعی بکار میرود. بهترین نرم افزار جهت تجزیه و تحلیل پرسشنامه های طیف لیکرت می باشد که در این حوزه رقیبی ندارد. کاربرد در اقتصاد: بررسی فرآیندهای زمانی اقتصادی و درک تاثیرات متقابل عوامل اقتصادی بر روی یک عامل و یا بر روی یکدیگر. کاربرد در پزشکی:  جهت تحلیل نتایج تحقیقات و آزمایش های پژوهشگران این حوزه بکار می رود. با استفاده از آزمون های آماری همانند آزمون t، جداول توافقی، آنالیز واریانس (ANOVA)، آزمون نسبت و… کاربرد در صنعت: جهت انجام تحقیقات در رشته های مربوط به صنعت و تحلیل نتایج مشاهده ها و اطلاعات.

انجام پروژه spss

آریا پروژه چه نوع پروژه spss را میتواند انجام دهد؟

انجام پروژه های spss

انجام پروژه آمار با spss

انجام پروژه با نرم افزار spss

انجام پروژه های تحلیلی با spss

انجام پروژه درسی با spss

انجام پروژه کلاسی با spss

خدمات مشابه آریا پروژه:

انجام پروژه اکسس

انجام پروژه ahp

 

انجام پروژه اکسل

انجام پروژه ایویوز

انجام پروژه آمار

انجام پروژه لینگو

انجام پروژه MSP

انجام پروژه حسابداری

پروژه آماده spss :

در صورتی که از لحاظ زمان و هزینه با مشکل مواجه هستید میتوانید به آرشیو پروژه های آماده spss در سایت آریا پروژه سر بزنید و پروژه ای که مدنظر دارید را از طریق سبد خرید خریداری کنید. اگر با مشکل مواجه شدید میتوانید با شماره ۰۹۱۲۵۰۷۳۰۹۴ تماس حاصل فرمایید تا مشکل شما را بر طرف نماییم.

زمان انجام پروژه spss در آریا پروژه :

آریا پروژه برای انجام پروژه spss طبق زمان شما عمل میکند یعنی شما عزیزان زمان پروژه را برای ما تعیین میکنید  و تیم آریا پروژه تمام تلاش خود را میکند که طبق زمان شما پروژه را تحویل دهد . اگر زمان ندارید برای انجام پروژه میتوانید در آریا پروژه سفارش پروژه فوری دهید .برای انجام پروژه فوری spss در آریا پروژه هر چه سریع تر اطلاعات پروژه خود را برای ما ارسال کنید تا در اسرع وقت پروژه شما انجام پیگیری شود.

سفارش پروژه خود را چرا به تیم آریا پروژه بسپاریم؟

انجام پروژه spss با تضمین کیفیت

تضمین محرمانه بودن پروژه شما

پرداخت دو مرحله ای

رفع ایرادات پروژه بعد از تحویل پروژه

پشتیبانی ۷۲ ساعته بعد از تحویل پروژه و رفع ایرادات و ویرایش احتمالی

تسویه با مجری بعد از تایید کارفرما انجام میشود

چگونه با آریا پروژه در انجام پروژه های spss همکاری کنیم؟

برای همکاری در انجام پروژه spss و سایر پروژه ها با آریا پروژه میتوانید به صفحه همکاری با ما مراجعه کرده قوانین را مطالعه کرده و رزومه خود را برای ما ارسال کنید.تا ما در اسرع وقت رزومه شما را بررسی و هر چه زودتر به درامد زایی برسید.

چگونه پروژه spss را در آریا پروژه ثبت کنیم:

شما عزیزان میتوانید پروژه spss خود را در پیام رسان های ایتا ، روبیکا ، راتساپ و تلگرام برای ادمین های سایت ارسال کرده تا به سرعت پروژه پیگیری شود.

آیدی تلگرام : mnik60@

آیدی ایتا : @ mnik60

آیدی روبیکا: Aryaprozhe@

شماره واتساپ:۰۹۱۲۵۰۱۳۰۹۴

میتونی با یک کلیک پروژه خودتو ثبت کنی!

سفارش پروژه در تلگرام سفارش پروژه در واتساپ سفارش پروژه در ایتا سفارش پروژه در روبیکا