انجام پروژه گرافیک

گروه آریاپروژه با  داشتن ده ها مجری متخصص و با تجربه این امادگی دارد که تمامی سفارشات مربوط به حوزه ی گرافیک را با بهترین کیفیت تحویل شما  عزیزان نماید.ما به شما اطمینان خاطرمیدهیم مطمئن ترین مکان را برای انجام پروژه های خود انتخاب کرده اید. آریاپروژه با داشتن صد ها مجری با تجربه و تحصیل کرده در زمینه انجام پروژه گرافیک قادر به انجام تمامی پروژه های گرافیک میباشد.

پروژه های گرافیک در آریا پروژه به صورت کاملا دقیق و کامل و مناسب ترین قیمت انجام میشود. آریا پروژه به شما، این اطمینان را میدهد که بهترین کیفیت را در انجام پروژه ،تحویل شما عزیزان نماید. تمام مطالبی که کارفرما ارسال میکند به منزله قرار داد فی مابین هستش و سایت خود را موظف میداند که پروژه را طبق مطالب ارسالی تحویل مشتریان عزیز نماید جهت سفارش پروژه گرافیک در اریاپروژه میتوانید با شماره ۰۹۱۲۵۰۱۳۰۹۴ تماس حاصل فرمایید یا از طریق دکمه های ریز در پیامرسان مورد نظر خود اطلاعات پروژه خود را برای ما ارسال کنید.

ارتباط با ما در تلگرام ارتباط با ما در واتساپ ارتباط با ما در ایتا ارتباط با ما در روبیکا

 

آریا پروژه پروژه های گرافیک را چگونه انجام میدهد؟

کارفرما باید اطلاعات کامل پروژه خود را که شامل زمان تحویل پروژه و تمامی خواسته های انجام پروژه را از طریق تلگرام ، واتساپ ، روبیکا و ایتا برای ما ارسال نماید

تیم آریا پروژه ،پروژه گرافیک شما را برای متخصصین و مجریان و اساتید برتر دانشگاهی ارسال میکنند.

مجریان آریا پروژه، پروژه شما را آنالیز کرده و بهترین قیمت پیشنهادی به شما اعلام میشود

در صورت موافقت شما با قیمت پیشنهادی، نصف هزینه ابتدای کار دریافت میشود. در نظر داشته باشید که این هزینه به صورت امانت نزد سایت میماند و هیچ مبلغی به مجری پرداخت نمیشود.

در حین انجام پروژه شما میتوانید از پیشرفت انجام پروژه با خبر شوید.

بعد از پایان کار شما مابقی مبلغ را  واریز میکنید و فایل نهایی تحویل شما میشود در نظر داشته باشید که بعد از تحویل پروژه کارفرما سه روز زمان دارد تا محتوای پروژه نهایی را بررسی نماید اگر ایراد و ابهامی در انجام پروژه باشد مجری موظف است که ایرادات را برطرف کند. اما اگر بعد از سه روز ایرادی از طرف کارفرما ارسال نشد به منزله تایید پروژه میباشد و ما با مجری تسویه میکنیم.این زمان در بعضی از پروژه ها قابل تغییر میباشد.

انجام پروژه گرافیک

تیم آریا پروژه تجربه چندین ساله در انجام پروژه گرافیک دارد و بیش از صدها  پروژه موفق را در کارنامه خود دارا است. آریا پروژه همواره در تلاش است رضایت شما مشتریان گرامی را جلب کرده و به شما در زمینه انجام پروژه یاری رساند.

گرافیک چیست؟

تولید یک لوگو از اهمیت زیادی برای روش های برند سازی در تمامی کسب و کار ها  مهم است.یک لوگوی خوب و مناسب نیاز اصلی برندینگ یک کسب وکاراست انتخاب لوگو مناسب مشتری ها را به خود جذب میکند وباعث شناسایی  مشتری های با هدف و از این به کاربر ها  آن کشور،شرکت ،سایت یا مجتمع را با لوگو آن میشناسند.

کاربرد های گرافیک :

گرافیک یک حوزه چند وجهی و جذاب است که در زندگی روزمره ما بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. برخی از کاربردهای گرافیک عبارتند از:

۱٫ طراحی گرافیکی: شامل طراحی لوگو، بنرهای تبلیغاتی، جلوه‌های ویژه در وبسایت‌ها و طراحی رابط کاربری برنامه‌ها و وبسایت‌ها است.

۲٫ تولید انیمیشن: گرافیک می‌تواند برای ساخت انیمیشن‌های سه‌بعدی، کارتون‌ها و فیلم‌های کوتاه استفاده شود.

۳٫ طراحی بازی: بازی‌سازی گرافیکی از استفاده گسترده‌ای برخوردار است. طراحی شخصیت‌ها، صحنه‌ها و اشیاء در بازی‌ها از طریق گرافیک این امکان را فراهم می‌کند.

۴٫ تولید تصاویر و ویدئوهای تبلیغاتی: برای تبلیغ محصولات و خدمات، تولید تصاویر و ویدئوهای گرافیکی می‌تواند بسیار موثر باشد.

سفارش پروژه های گرافیک

آریا پروژه چه نوع پروژه گرافیک را میتواند انجام دهد؟

انجام پروژه طراحی لوگو

انجام پروژه طراحی لوگو با فتوشاپ

انجام پروژه های طراحی لوگو با کیفیت بالا

انجام پروژه طراحی جواهرات

انجام پروژه طراحی مفهومی 

خدمات مشابه آریا پروژه:

انجام پروژه دیزاین بیلدر

انجام پروژه اتوکد

انجام پروژه راینو

انجام پروژه تری دی مکس

انجام پروژه معماری

انجام پروژه اسکچاپ

انجام پروژه طراحی صنعتی

انجام پروژه ماتریکس

انجام پروژه ۳d modelling

انجام پروژه ۳d rendering

انجام پروژه وی ری ورندرینگ

پروژه آماده گرافیک :

در صورتی که از لحاظ زمان و هزینه با مشکل مواجه هستید میتوانید به آرشیو پروژه های آماده گرافیک در سایت آریا پروژه سر بزنید و پروژه ای که مدنظر دارید را از طریق سبد خرید خریداری کنید. اگر با مشکل مواجه شدید میتوانید با شماره ۰۹۱۲۵۰۷۳۰۹۴ تماس حاصل فرمایید تا مشکل شما را بر طرف نماییم.

زمان انجام پروژه گرافیک در آریا پروژه :

آریا پروژه برای انجام پروژه گرافیک طبق زمان شما عمل میکند یعنی شما عزیزان زمان پروژه را برای ما تعیین میکنید  و تیم آریا پروژه تمام تلاش خود را میکند که طبق زمانبندی شما پروژه را تحویل دهد . اگر زمان ندارید برای انجام پروژه میتوانید در آریا پروژه سفارش پروژه فوری دهید .برای سفارش پروژه فوری گرافیک در آریا پروژه هر چه سریع تر اطلاعات پروژه خود را برای ما ارسال کنید تا در اسرع وقت پروژه شما پیگیری شود.

سفارش پروژه خود را چرا به تیم آریا پروژه بسپاریم؟

انجام پروژه گرافیک با تضمین کیفیت

تضمین محرمانه بودن پروژه شما

پرداخت دو مرحله ای

رفع ایرادات پروژه بعد از تحویل پروژه

پشتیبانی ۷۲ ساعته بعد از تحویل پروژه و رفع ایرادات و ویرایش احتمالی

تسویه با مجری بعد از تایید کارفرما انجام میشود

چگونه با آریا پروژه در انجام پروژه گرافیک همکاری کنیم؟

برای همکاری در انجام پروژه گرافیک و سایر پروژه ها با آریا پروژه میتوانید به صفحه همکاری با ما مراجعه کرده قوانین را مطالعه کرده و رزومه خود را برای ما ارسال کنید.تا ما در اسرع وقت رزومه شما را بررسی و هر چه زودتر به درامد زایی برسید.

چگونه پروژه گرافیک را در آریا پروژه ثبت کنیم:

شما عزیزان میتوانید پروژه گرافیک خود را در پیام رسان های ایتا ، روبیکا ، واتساپ و تلگرام ارسال کرده تا به سرعت پروژه پیگیری شود.

آیدی تلگرام : mnik60@

آیدی ایتا : @ mnik60

آیدی روبیکا: Aryaprozhe@

شماره واتساپ:۰۹۱۲۵۰۱۳۰۹۴

میتونی با یک کلیک پروژه خودتو ثبت کنی!

سفارش پروژه در تلگرام سفارش پروژه در واتساپ سفارش پروژه در ایتا سفارش پروژه در روبیکا