انجام پروژه اپنسیس (opensees)

گروه آریاپروژه با  داشتن ده ها مجری متخصص و با تجربه این امادگی دارد که تمامی سفارشات مربوط به حوزه ی اپنسیس را با بهترین کیفیت تحویل شما  عزیزان نماید.ما به شما اطمینان خاطرمیدهیم مطمئن ترین مکان را برای انجام پروژه های خود انتخاب کرده اید. آریاپروژه با داشتن صد ها مجری با تجربه و تحصیل کرده در زمینه انجام پروژه اپنسیس قادر به انجام تمامی پروژه های اپنسیس میباشد.

پروژه های اپنسیس در آریا پروژه به صورت کاملا دقیق و کامل و مناسب ترین قیمت انجام میشود. آریا پروژه به شما، این اطمینان را میدهد که بهترین کیفیت را در انجام پروژه ،تحویل شما عزیزان نماید. تمام مطالبی که کارفرما ارسال میکند به منزله قرار داد فی مابین هستش و سایت خود را موظف میداند که پروژه را طبق مطالب ارسالی تحویل مشتریان عزیز نماید جهت سفارش پروژه اپنسیس (opensees) در اریاپروژه میتوانید با شماره ۰۹۱۲۵۰۱۳۰۹۴ تماس حاصل فرمایید یا از طریق دکمه های ریز در پیامرسان مورد نظر خود اطلاعات پروژه خود را برای ما ارسال کنید.

ارتباط با ما در تلگرام ارتباط با ما در واتساپ ارتباط با ما در ایتا ارتباط با ما در روبیکا

 

آریا پروژه پروژه های اپنسیس را چگونه انجام میدهد؟

کارفرما باید اطلاعات کامل پروژه خود را که شامل زمان تحویل پروژه و تمامی خواسته های انجام پروژه را از طریق تلگرام ، واتساپ ، روبیکا و ایتا برای ما ارسال نماید

تیم آریا پروژه ،پروژه اپنسیس شما را برای متخصصین و مجریان و اساتید برتر دانشگاهی ارسال میکنند.

مجریان آریا پروژه، پروژه شما را آنالیز کرده و بهترین قیمت پیشنهادی به شما اعلام میشود

در صورت موافقت شما با قیمت پیشنهادی، نصف هزینه ابتدای کار دریافت میشود. در نظر داشته باشید که این هزینه به صورت امانت نزد سایت میماند و هیچ مبلغی به مجری پرداخت نمیشود.

در حین انجام پروژه شما میتوانید از پیشرفت انجام پروژه با خبر شوید.

بعد از پایان کار شما مابقی مبلغ را  واریز میکنید و فایل نهایی تحویل شما میشود در نظر داشته باشید که بعد از تحویل پروژه کارفرما سه روز زمان دارد تا محتوای پروژه نهایی را بررسی نماید اگر ایراد و ابهامی در انجام پروژه باشد مجری موظف است که ایرادات را برطرف کند. اما اگر بعد از سه روز ایرادی از طرف کارفرما ارسال نشد به منزله تایید پروژه میباشد و ما با مجری تسویه میکنیم.این زمان در بعضی از پروژه ها قابل تغییر میباشد.

انجام پروژه اپنسیس

تیم آریا پروژه تجربه چندین ساله در انجام پروژه اپنسیس دارد و بیش از صدها  پروژه موفق را در کارنامه خود دارا است. آریا پروژه همواره در تلاش است رضایت شما مشتریان گرامی را جلب کرده و به شما در زمینه انجام پروژه یاری رساند.

اپنسیس (opensees) چیست؟

نرم افزار opensees مخفف Open System for Earthquake Engineering Simulation است. که به معنی سیستم باز برای شبیه سازی در مهندسی زلزله میباشد.این نرم افزار یک نرم افزار کد آزاد است و رایگان مییباشد و لازم نیست شما برای استفاده از ان یک ریال هم پرداخت کنید.شما میتوانید ازروش محدود کردن اجزا برا آسان تر کردنسازه تحلیل ها بپردازید.گروه آموزشی آریا پروژه دارای بهترین مجری ها برای انجام این پروژه را دارا میباشد.

کاربرد های اپنسیس :

اپنسیس یک نرم‌افزار شبیه‌سازی جریان سیال است که در حوزه مهندسی سیالات و دینامیک سیالات استفاده می‌شود. این نرم‌افزار قدرتمند، ابزارهای متنوعی را برای شبیه‌سازی و تحلیل جریان سیال در سازه‌ها و دستگاه‌های مختلف فراهم می‌کند.

اپنسیس دارای کاربردهای گسترده‌ای است و در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. به برخی از کاربردهای اپنسیس می‌توان اشاره کرد:

۱٫ طراحی و بهبود عملکرد سیستم‌های سیال: اپنسیس به مهندسان اجازه می‌دهد تا جریان سیال را در سیستم‌ها و دستگاه‌های مختلف شبیه‌سازی کنند. این شبیه‌سازی‌ها می‌توانند در بهبود طراحی سیستم‌های حرارتی، شبکه‌های آبیاری، سیستم‌های خنک‌کننده و… مورد استفاده قرار بگیرند.

۲٫ تحلیل و بهینه‌سازی جریان سیال: اپنسیس امکان تحلیل و بهینه‌سازی جریان سیال در سیستم‌های پیچیده را فراهم می‌کند

سفارش پروژه های اپنسیس

آریا پروژه چه نوع پروژه اپنسیس را میتواند انجام دهد؟

انجام پروژه با نرم افزار اپنسیس

انجام پروژه تجاری اپنسیس

انجام پروژه درسی اپنسیس

انجام پروژه عمران اپنسیس

خدمات مشابه آریا پروژه:

انجام پروژه مهندسی سازه
انجام پروژه کارشناسی مکانیک
انجام پروژه رباتیک

پروژه آماده اپنسیس :

در صورتی که از لحاظ زمان و هزینه با مشکل مواجه هستید میتوانید به آرشیو پروژه های آماده اپنسیس در سایت آریا پروژه سر بزنید و پروژه ای که مدنظر دارید را از طریق سبد خرید خریداری کنید. اگر با مشکل مواجه شدید میتوانید با شماره ۰۹۱۲۵۰۱۳۰۹۴ تماس حاصل فرمایید تا مشکل شما را بر طرف نماییم.

زمان انجام پروژه اپنسیس در آریا پروژه :

آریا پروژه برای انجام پروژه اپنسیس طبق زمان شما عمل میکند یعنی شما عزیزان زمان پروژه را برای ما تعیین میکنید  و تیم آریا پروژه تمام تلاش خود را میکند که طبق زمانبندی شما پروژه را تحویل دهد . اگر زمان ندارید برای انجام پروژه میتوانید در آریا پروژه سفارش پروژه فوری دهید .برای انجام پروژه فوری در آریا پروژه هر چه سریع تر اطلاعات پروژه خود را برای ما ارسال کنید تا در اسرع وقت پروژه شما پیگیری شود.

سفارش پروژه خود را چرا به تیم آریا پروژه بسپاریم؟

انجام پروژه اپنسیس با تضمین کیفیت

تضمین محرمانه بودن پروژه شما

پرداخت دو مرحله ای

رفع ایرادات پروژه بعد از تحویل پروژه

پشتیبانی ۷۲ ساعته بعد از تحویل پروژه و رفع ایرادات و ویرایش احتمالی

تسویه با مجری بعد از تایید کارفرما انجام میشود

چگونه با آریا پروژه در انجام پروژه اپنسیس همکاری کنیم؟

برای همکاری در انجام پروژه اپنسیس و سایر پروژه ها با آریا پروژه میتوانید به صفحه همکاری با ما مراجعه کرده قوانین را مطالعه کرده و رزومه خود را برای ما ارسال کنید.تا ما در اسرع وقت رزومه شما را بررسی و هر چه زودتر به درامد زایی برسید.

چگونه پروژه اپنسیس را در آریا پروژه ثبت کنیم:

شما عزیزان میتوانید پروژه اپنسیس خود را در پیام رسان های ایتا ، روبیکا ، واتساپ و تلگرام ارسال کرده تا به سرعت پروژه پیگیری شود.

آیدی تلگرام : mnik60@

آیدی ایتا : @ mnik60

آیدی روبیکا: Aryaprozhe@

شماره واتساپ:۰۹۱۲۵۰۱۳۰۹۴

میتونی با یک کلیک پروژه خودتو ثبت کنی!

سفارش پروژه در تلگرام سفارش پروژه در واتساپ سفارش پروژه در ایتا سفارش پروژه در روبیکا