انجام پروژه اتوکد AUTO CAD

گروه آریاپروژه با  داشتن ده ها مجری متخصص و با تجربه این امادگی دارد که تمامی سفارشات مربوط به حوزه ی اتوکد را با بهترین کیفیت تحویل شما  عزیزان نماید.ما به شما اطمینان خاطرمیدهیم مطمئن ترین مکان را برای انجام پروژه های خود انتخاب کرده اید. آریاپروژه با داشتن صد ها مجری با تجربه و تحصیل کرده در زمینه انجام پروژه اتوکد قادر به انجام تمامی پروژه های اتوکد میباشد.

پروژه های اتوکد در آریا پروژه به صورت کاملا دقیق و کامل و مناسب ترین قیمت انجام میشود. آریا پروژه به شما، این اطمینان را میدهد که بهترین کیفیت را در انجام پروژه ،تحویل شما عزیزان نماید. تمام مطالبی که کارفرما ارسال میکند به منزله قرار داد فی مابین هستش و سایت خود را موظف میداند که پروژه را طبق مطالب ارسالی تحویل مشتریان عزیز نماید جهت سفارش پروژه اتوکدAUTO CAD در اریاپروژه میتوانید با شماره ۰۹۱۲۵۰۱۳۰۹۴ تماس حاصل فرمایید یا از طریق دکمه های ریز در پیامرسان مورد نظر خود اطلاعات پروژه خود را برای ما ارسال کنید.

ارتباط با ما در تلگرام ارتباط با ما در واتساپ ارتباط با ما در ایتا ارتباط با ما در روبیکا سفارش پروژه در تلگرام

آریا پروژه پروژه های اتوکد را چگونه انجام میدهد؟

کارفرما باید اطلاعات کامل پروژه خود را که شامل زمان تحویل پروژه و تمامی خواسته های انجام پروژه را از طریق تلگرام ، واتساپ ، روبیکا و ایتا برای ما ارسال نماید

تیم آریا پروژه ،پروژه اتوکد شما را برای متخصصین و مجریان و اساتید برتر دانشگاهی ارسال میکنند.

مجریان آریا پروژه، پروژه شما را آنالیز کرده و بهترین قیمت پیشنهادی به شما اعلام میشود

در صورت موافقت شما با قیمت پیشنهادی، نصف هزینه ابتدای کار دریافت میشود. در نظر داشته باشید که این هزینه به صورت امانت نزد سایت میماند و هیچ مبلغی به مجری پرداخت نمیشود.

در حین انجام پروژه شما میتوانید از پیشرفت انجام پروژه با خبر شوید.

بعد از پایان کار شما مابقی مبلغ را  واریز میکنید و فایل نهایی تحویل شما میشود در نظر داشته باشید که بعد از تحویل پروژه کارفرما سه روز زمان دارد تا محتوای پروژه نهایی را بررسی نماید اگر ایراد و ابهامی در انجام پروژه باشد مجری موظف است که ایرادات را برطرف کند. اما اگر بعد از سه روز ایرادی از طرف کارفرما ارسال نشد به منزله تایید پروژه میباشد و ما با مجری تسویه میکنیم.این زمان در بعضی از پروژه ها قابل تغییر میباشد.

انجام پروژه اتوکد

تیم آریا پروژه تجربه چندین ساله در انجام پروژه اتوکد دارد و بیش از صدها  پروژه موفق را در کارنامه خود دارا است. آریا پروژه همواره در تلاش است رضایت شما مشتریان گرامی را جلب کرده و به شما در زمینه انجام پروژه یاری رساند.

اتوکدAUTO CAD چیست؟

اتوکد نرم افزار مخصوص ترسیم نقشه های مهندسی و صنعتی میباشد. این نرم افزار از محصولات شرکت آمریکایی اتودسک است آخرین نسخه منتشر شده از نرم افزار ۲۰۲۰ است و رقیب اصلی نرم‌افزار اتوکد در بازار میکرواستیشن است.اتوکد در حوزه عمران در کشیدن انواع پلن ها و نقشه ها قبل از عملیات عمرانی و طرح های اجرایی استفاده میشود و میتواند به کسانی  که به مهندسی عمران علاقه دارند کمک کند.

کاربرد های اتوکد :

اتوکد یک نرم‌افزار طراحی و نقشه‌کشی است که به شما این امکان را می‌دهد تا طرح‌های سه بعدی و دو بعدی را ایجاد کنید. این نرم‌افزار در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد، به عنوان مثال:

۱. مهندسی عمران و ساختمان: اتوکد در طراحی ساختمان‌ها و طرح‌های ساختمانی استفاده می‌شود. شما می‌توانید نقشه‌های ساختمان، طرح‌های داخلی، نقشه‌های سازه و غیره را با استفاده از اتوکد ایجاد کنید.

۲. طراحی صنعتی: در صنایع مختلف مانند خودروسازی، هوافضا، الکترونیک و سایر صنایع، اتوکد به عنوان ابزاری برای طراحی و توسعه محصولات استفاده می‌شود. شما می‌توانید ماشین‌ها، قطعات الکترونیکی، ابزارها و سایر محصولات را با استفاده از اتوکد طراحی کنید.

۳. طراحی لوگو و گرافیک: اتوکد ابزاری قدرتمند برای طراحی لوگو، نماد و گرافیک می‌باشد.

سفارش پروژه اتوکد

آریا پروژه چه نوع پروژه اتوکد را میتواند انجام دهد؟

طراحی نقشه با نرم افزار اتوکد

کشیدن نقشه های صنعتی

کشیدن نفشه های مهندسی

طراحی ساختمان با نرم افزار اتوکد

طراحی داخلی با نرم افزار اتوکد

طراحی محصولات با نرم افزار اتوکد

خدمات مشابه آریا پروژه:

انجام پروژه های فتوشاپ

انجام پروژه های دیز این بیلدر

انجام پروژه های معماری 

انجام پروژه لومیون

انجام پروژه معماری

انجام پروژه اسکچاپ

انجام پروژه طراحی صنعتی 

پروژه آماده اتوکد :

در صورتی که از لحاظ زمان و هزینه با مشکل مواجه هستید میتوانید به آرشیو پروژه های آماده اتوکد در سایت آریا پروژه سر بزنید و پروژه ای که مدنظر دارید را از طریق سبد خرید خریداری کنید. اگر با مشکل مواجه شدید میتوانید با شماره ۰۹۱۲۵۰۱۳۰۹۴ تماس حاصل فرمایید تا مشکل شما را بر طرف نماییم.

زمان انجام پروژه اتوکد در آریا پروژه :

آریا پروژه برای انجام پروژه اتوکد طبق زمان شما عمل میکند یعنی شما عزیزان زمان پروژه را برای ما تعیین میکنید  و تیم آریا پروژه تمام تلاش خود را میکند که طبق زمانبندی شما پروژه را تحویل دهد . اگر زمان ندارید برای انجام پروژه میتوانید در آریا پروژه سفارش پروژه فوری دهید .برای سفارش پروژه فوری اتوکد در آریا پروژه هر چه سریع تر اطلاعات پروژه خود را برای ما ارسال کنید تا در اسرع وقت پروژه شما پیگیری شود.

سفارش پروژه خود را چرا به تیم آریا پروژه بسپاریم؟

انجام پروژه اتوکد با تضمین کیفیت

تضمین محرمانه بودن پروژه شما

پرداخت دو مرحله ای

رفع ایرادات پروژه بعد از تحویل پروژه

پشتیبانی ۷۲ ساعته بعد از تحویل پروژه و رفع ایرادات و ویرایش احتمالی

تسویه با مجری بعد از تایید کارفرما انجام میشود

چگونه با آریا پروژه در انجام پروژه اتوکد همکاری کنیم؟

برای همکاری در انجام پروژه اتوکد و سایر پروژه ها با آریا پروژه میتوانید به صفحه همکاری با ما مراجعه کرده قوانین را مطالعه کرده و رزومه خود را برای ما ارسال کنید.تا ما در اسرع وقت رزومه شما را بررسی و هر چه زودتر به درامد زایی برسید.

چگونه پروژه اتوکد را در آریا پروژه ثبت کنیم:

شما عزیزان میتوانید پروژه اتوکد AUTO CAD خود را در پیام رسان های ایتا ، روبیکا ، واتساپ و تلگرام ارسال کرده تا به سرعت پروژه پیگیری شود.

آیدی تلگرام : mnik60@

آیدی ایتا : @ mnik60

آیدی روبیکا: Aryaprozhe@

شماره واتساپ:۰۹۱۲۵۰۱۳۰۹۴

میتونی با یک کلیک پروژه خودتو ثبت کنی!

سفارش پروژه در واتساپ سفارش پروژه در ایتا سفارش پروژه در روبیکا