انجام پروژه اوپن فوم (Open Foam)

گروه آریاپروژه با  داشتن ده ها مجری متخصص و با تجربه این امادگی دارد که تمامی سفارشات مربوط به حوزه ی اوپن فوم را با بهترین کیفیت تحویل شما  عزیزان نماید.ما به شما اطمینان خاطرمیدهیم مطمئن ترین مکان را برای انجام پروژه های خود انتخاب کرده اید. آریاپروژه با داشتن صد ها مجری با تجربه و تحصیل کرده در زمینه انجام پروژه اوپن فوم قادر به انجام تمامی پروژه های اوپن فوم میباشد.

پروژه های اوپن فوم در آریا پروژه به صورت کاملا دقیق و کامل و مناسب ترین قیمت انجام میشود. آریا پروژه به شما، این اطمینان را میدهد که بهترین کیفیت را در انجام پروژه ،تحویل شما عزیزان نماید. تمام مطالبی که کارفرما ارسال میکند به منزله قرار داد فی مابین هستش و سایت خود را موظف میداند که پروژه را طبق مطالب ارسالی تحویل مشتریان عزیز نماید جهت سفارش پروژه اوپن فوم (Open Foam) در اریاپروژه میتوانید با شماره ۰۹۱۲۵۰۱۳۰۹۴ تماس حاصل فرمایید یا از طریق دکمه های ریز در پیامرسان مورد نظر خود اطلاعات پروژه خود را برای ما ارسال کنید.

ارتباط با ما در تلگرام ارتباط با ما در واتساپ ارتباط با ما در ایتا ارتباط با ما در روبیکا

 

آریا پروژه پروژه های اوپن فوم را چگونه انجام میدهد؟

کارفرما باید اطلاعات کامل پروژه خود را که شامل زمان تحویل پروژه و تمامی خواسته های انجام پروژه را از طریق تلگرام ، واتساپ ، روبیکا و ایتا برای ما ارسال نماید

تیم آریا پروژه ،پروژه اوپن فوم شما را برای متخصصین و مجریان و اساتید برتر دانشگاهی ارسال میکنند.

مجریان آریا پروژه، پروژه شما را آنالیز کرده و بهترین قیمت پیشنهادی به شما اعلام میشود

در صورت موافقت شما با قیمت پیشنهادی، نصف هزینه ابتدای کار دریافت میشود. در نظر داشته باشید که این هزینه به صورت امانت نزد سایت میماند و هیچ مبلغی به مجری پرداخت نمیشود.

در حین انجام پروژه شما میتوانید از پیشرفت انجام پروژه با خبر شوید.

بعد از پایان کار شما مابقی مبلغ را  واریز میکنید و فایل نهایی تحویل شما میشود در نظر داشته باشید که بعد از تحویل پروژه کارفرما سه روز زمان دارد تا محتوای پروژه نهایی را بررسی نماید اگر ایراد و ابهامی در انجام پروژه باشد مجری موظف است که ایرادات را برطرف کند. اما اگر بعد از سه روز ایرادی از طرف کارفرما ارسال نشد به منزله تایید پروژه میباشد و ما با مجری تسویه میکنیم.این زمان در بعضی از پروژه ها قابل تغییر میباشد.

انجام پروژه اوپن فوم

تیم آریا پروژه تجربه چندین ساله در انجام پروژه اوپن فوم دارد و بیش از صدها  پروژه موفق را در کارنامه خود دارا است. آریا پروژه همواره در تلاش است رضایت شما مشتریان گرامی را جلب کرده و به شما در زمینه انجام پروژه یاری رساند.

اوپن فوم (Open Foam) چیست؟

OpenFOAM (مخفف “Open-source Field Operation And Manipulation”) یک جعبه‌ابزار C++ برای ساخت آنالیز عددی سفارشی‌شده و ابزارهای پیش/پس‌پردازش برای راه‌حل‌های مسائل مکانیک محیط‌های پیوسته که مهم‌ترین آن دینامیک سیالات محاسباتی (CFD) است.نرم افزار اپن فوم از نرم افزارهای تخصصی مهندسی مکانیک یکی از مهم ترین و اصلی ترین نرم افزار های تحلیل cfd می باشد که قابلیت شبیه‌سازی انواع مکانیز‌م‌ های انتقال حرارت (رسانایی ، جابجایی آزاد ، جابجایی اجباری ، تابشی ، ارتعاشی)، مدلسازی انواع واکنش‌ و کنش های شیمیایی و فرآیندهای احتراقی و سیال های مختلف را دارا است .

کاربرد های اوپن فوم :

اوپن فوم (OpenFOAM) یک نرم افزار متن باز برای شبیه سازی جریان‌های سیالاتی و انتقال حرارت است که بورسیلیکات آفتابگردان توسعه داده است. این نرم افزار در زمینه‌های مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد که شامل موارد زیر می‌شود:

۱٫ شبیه‌سازی جریان‌های سیالاتی: OpenFOAM برای شبیه‌سازی جریان‌های سیالاتی در صنایع مختلف از جمله خودروسازی، هوافضا، انرژی، پزشکی و … استفاده می‌شود. این نرم افزار به کاربران امکان می‌دهد تا جریان سیالات را در سازه‌ها، دستگاه‌ها و سیستم‌های مختلف شبیه‌سازی کنند.

۲٫ انتقال حرارت: OpenFOAM برای شبیه‌سازی انتقال حرارت در سامانه‌های گرمایش و سرمایش، سیستم‌های خنک کننده، فرآیندهای حرارتی و … استفاده می‌شود. این نرم افزار به کاربران امکان می‌دهد تا تغییرات دما و انتقال حرارت در سامانه‌های مختلف را مدلسازی کنند.

۳٫ طراحی و بهینه‌سازی: OpenFOAM به مهندسان و پژوهشگران امکان می‌دهد تا طرح‌های جدید را بسازند، آن‌ها را شبیه‌سازی کنند و بهینه‌سازی کنند. این نرم افزار به کاربران ابزارهای قدرتمند برای بهبود عملکرد و کارایی سامانه‌ها را فراهم می‌کند.

۴٫ تحقیقات علمی: OpenFOAM به عنوان یک ابزار قوی برای تحقیقات علمی در زمینه جریان سیالات و انتقال حرارت استفاده می‌شود. پژوهشگران و دانشجویان معمولاً از این نرم افزار برای انجام تحقیقات و پروژه‌های علمی خود استفاده می‌کنند.

۵٫ آموزش: OpenFOAM به عنوان یک نرم افزار قوی برای آموزش در زمینه شبیه‌سازی جریان سیالات و انتقال حرارت استفاده می‌شود. دانشجویان و محققان معمولاً از این نرم افزار برای یادگیری و تمرین در زمینه شبیه‌سازی استفاده می‌کنند.

به طور کلی، OpenFOAM یک نرم افزار قدرتمند برای شبیه سازی جریان سیالات و انتقال حرارت است که در صنایع، تحقیقات علمی، آموزش و … استفاده می‌شود.

انجام پروژه اوپن فوم open foam

آریا پروژه چه نوع پروژه اوپن فوم را میتواند انجام دهد؟

انجام پروژه شبیه‌سازی جریان‌های سیالاتی

انجام پروژه انتقال حرارت با اوپن فوم

انجام پروژه طراحی و بهینه‌سازی با اوپن فوم

انجام پروژه تحقیقات علمی با اوپن فوم

انجام پروژه شبیه‌سازی با اوپن فوم

انجام پروژه تمرین اوپن فوم

انجام پروژه شبیه سازی جریان سیالات و انتقال حرارت با اوپن فوم

و انواع دیگر پروژه های اوپن فوم

خدمات مشابه آریا پروژه:

انجام پروژه Star-CCM+
انجام پروژه SimScale
انجام پروژه Code_Saturne
انجام پروژه CONVERGE 
انجام پروژه NUMECA
انجام پروژه AVL FIRE
انجام پروژه LMS Imagine.Lab Amesim
انجام پروژه ESI Group
انجام پروژه ADINA
انجام پروژه CD-adapco STAR-CCM+
انجام پروژه MSC Software
انجام پروژه Exa Corporation
انجام پروژه  SIMULIA
انجام پروژه Tecplot
انجام پروژه FloEFD

انجام پروژه CFD++

پروژه آماده اوپن فوم :

در صورتی که از لحاظ زمان و هزینه با مشکل مواجه هستید میتوانید به آرشیو پروژه های آماده اوپن فوم در سایت آریا پروژه سر بزنید و پروژه ای که مدنظر دارید را از طریق سبد خرید خریداری کنید. اگر با مشکل مواجه شدید میتوانید با شماره ۰۹۱۲۵۰۱۳۰۹۴ تماس حاصل فرمایید تا مشکل شما را بر طرف نماییم.

زمان انجام پروژه اوپن فوم (Open Foam) در آریا پروژه :

آریا پروژه برای انجام پروژه اوپن فوم طبق زمان شما عمل میکند یعنی شما عزیزان زمان پروژه را برای ما تعیین میکنید  و تیم آریا پروژه تمام تلاش خود را میکند که طبق زمانبندی شما پروژه را تحویل دهد . اگر زمان ندارید برای انجام پروژه میتوانید در آریا پروژه سفارش پروژه فوری دهید .برای سفارش پروژه فوری اوپن فوم در آریا پروژه هر چه سریع تر اطلاعات پروژه خود را برای ما ارسال کنید تا در اسرع وقت پروژه شما پیگیری شود.

سفارش پروژه خود را چرا به تیم آریا پروژه بسپاریم؟

انجام پروژه اوپن فوم با تضمین کیفیت

تضمین محرمانه بودن پروژه شما

پرداخت دو مرحله ای

رفع ایرادات پروژه بعد از تحویل پروژه

پشتیبانی ۷۲ ساعته بعد از تحویل پروژه و رفع ایرادات و ویرایش احتمالی

تسویه با مجری بعد از تایید کارفرما انجام میشود

چگونه با آریا پروژه در انجام پروژه اوپن فوم همکاری کنیم؟

برای همکاری در انجام پروژه اوپن فوم و سایر پروژه ها با آریا پروژه میتوانید به صفحه همکاری با ما مراجعه کرده قوانین را مطالعه کرده و رزومه خود را برای ما ارسال کنید.تا ما در اسرع وقت رزومه شما را بررسی و هر چه زودتر به درامد زایی برسید.

چگونه پروژه اوپن فوم (Open Foam) را در آریا پروژه ثبت کنیم:

شما عزیزان میتوانید پروژه اوپن فوم خود را در پیام رسان های ایتا ، روبیکا ، واتساپ و تلگرام ارسال کرده تا به سرعت پروژه پیگیری شود.

آیدی تلگرام : mnik60@

آیدی ایتا : @ mnik60

آیدی روبیکا: Aryaprozhe@

شماره واتساپ:۰۹۱۲۵۰۱۳۰۹۴

میتونی با یک کلیک پروژه خودتو ثبت کنی!

سفارش پروژه در تلگرام سفارش پروژه در واتساپ سفارش پروژه در ایتا سفارش پروژه در روبیکا

 

اوپن فوم چیست؟ 

OpenFOAM (مخفف “Open-source Field Operation And Manipulation”) یک جعبه‌ابزار C++ برای ساخت آنالیز عددی سفارشی‌شده و ابزارهای پیش/پس‌پردازش برای راه‌حل‌های مسائل مکانیک محیط‌های پیوسته که مهم‌ترین آن دینامیک سیالات محاسباتی (CFD) است.نرم افزار اپن فوم از نرم افزارهای تخصصی مهندسی مکانیک یکی از مهم ترین و اصلی ترین نرم افزار های تحلیل cfd می باشد که قابلیت شبیه‌سازی انواع مکانیز‌م‌ های انتقال حرارت (رسانایی ، جابجایی آزاد ، جابجایی اجباری ، تابشی ، ارتعاشی)، مدلسازی انواع واکنش‌ و کنش های شیمیایی و فرآیندهای احتراقی و سیال های مختلف را دارا است .

 فعالیت های دیگر آریا پروژه

انجام پروژه های مهندسی مواد

انجام پروژه های مهندسی صنایع

انجام پروژه مهندسی مکانیک

و انجام پروژه های دیگر …

مراحل انجام پروژه NCSS درآریاپروژه به چه صورت خواهد بود؟

  • در ابتدا پروژه NCSS از مسیرهای ذکر شده در سایت برایمان ارسال کنید.
  •   مجریان و کارشناسان آریاپروژه در کوتاه ترین زمان پروژه شما  را بررسی کرده و زمان و قیمت ر اعلام میکنند.
  • درصورت موافقت شما نصف هزینه ابتدای کار دریافت میشود.
  • ما در طول انجام پروژه،مراحل پیشرفت پروژه را به اطلاع شما عزیزان میرسانیم.
  • پس از پایان پروژه تان ما نتایج رااز طریق فیلم و عکس به اطلاع شما میرسانیم.
  • درصورت تایید شما مابقی هزینه دریافت میشود.
  •  و در انتها ارسال فایل نهایی پروژه برای شما عزیزان.
  • مهلت ۷۲ساعته برای شما جهت بررسی پروژه و در صورت عدم اشکال و ایراد، با مجری تسویه میشود.

نحوه سفارش پروژه اوپن فوم در آریاپروژه

کارشناسان آریاپروژه با ارائه مشاوره رایگان در انجام پروژه های اوپن فوم از ابتدای پروژه در کنار شما عزیزان خواهند بود و با دادن آموزش هدفمند شما را از سایت های دیگر بی نیاز خواهد کرد.

جهت سفارش پروژه اوپن فوم در اریاپروژه  با شماره۰۹۱۲۵۰۱۳۰۹۴ تماس بگیرید یا از طریق واتساپ و ایمیل یا به آیدی تلگرامMnik60@ پیام دهید.

سفارش پروژه در واتساپ

سفارش پروژه در تلگرام

سفارش پروژه از طریق ایتا !

سفارش پروژه از طریق روبیکا !