انجام پروژه اوپن فوم

گروه آریاپروژه با  داشتن ده ها مجری متخصص و با تجربه این امادگی دارد که تمامی سفارشات مربوط به حوزه ی اوپن فوم  را با بهترین کیفیت تحویل شما  عزیزان نماید.ما به شما اطمینان خاطرمیدهیم مطمئن ترین مکان را برای پروژه های خود را انتخاب کرده اید.

انجام پروژه اوپن فوم در آریاپروژه به صورت کاملا رقابتی انجام میشود و ما از بین چندین پیشنهاد کمترین قیمت را خدمت شما  عزیزان اعلام می نماییم.سفارش پروژه اوپن فوم خود را به ما بسپارید و با بالاترین کیفیت پروژه خود را تحویل بگیرید.زمان انجام پروژه اوپن فوم با نظر شما تنظیم و اجرا میشود،و آریا پروژه در این زمینه خود را متعهد میداند.

جهت سفارش پروژه اوپن فوم (Open Foam) در اریاپروژه  با شماره ۰۹۱۲۵۰۱۳۰۹۴ تماس بگیرید یا از طریق واتساپ و یا به ایدی تلگرام Mnik60@ پیام دهید.

اوپن فوم چیست؟ 

OpenFOAM (مخفف “Open-source Field Operation And Manipulation”) یک جعبه‌ابزار C++ برای ساخت آنالیز عددی سفارشی‌شده و ابزارهای پیش/پس‌پردازش برای راه‌حل‌های مسائل مکانیک محیط‌های پیوسته که مهم‌ترین آن دینامیک سیالات محاسباتی (CFD) است.نرم افزار اپن فوم از نرم افزارهای تخصصی مهندسی مکانیک یکی از مهم ترین و اصلی ترین نرم افزار های تحلیل cfd می باشد که قابلیت شبیه‌سازی انواع مکانیز‌م‌ های انتقال حرارت (رسانایی ، جابجایی آزاد ، جابجایی اجباری ، تابشی ، ارتعاشی)، مدلسازی انواع واکنش‌ و کنش های شیمیایی و فرآیندهای احتراقی و سیال های مختلف را دارا است .

 فعالیت های دیگر آریا پروژه

انجام پروژه های مهندسی مواد

انجام پروژه های مهندسی صنایع

انجام پروژه مهندسی مکانیک

و انجام پروژه های دیگر …

مراحل انجام پروژه NCSS درآریاپروژه به چه صورت خواهد بود؟

  • در ابتدا پروژه NCSS از مسیرهای ذکر شده در سایت برایمان ارسال کنید.
  •   مجریان و کارشناسان آریاپروژه در کوتاه ترین زمان پروژه شما  را بررسی کرده و زمان و قیمت ر اعلام میکنند.
  • درصورت موافقت شما نصف هزینه ابتدای کار دریافت میشود.
  • ما در طول انجام پروژه،مراحل پیشرفت پروژه را به اطلاع شما عزیزان میرسانیم.
  • پس از پایان پروژه تان ما نتایج رااز طریق فیلم و عکس به اطلاع شما میرسانیم.
  • درصورت تایید شما مابقی هزینه دریافت میشود.
  •  و در انتها ارسال فایل نهایی پروژه برای شما عزیزان.
  • مهلت ۷۲ساعته برای شما جهت بررسی پروژه و در صورت عدم اشکال و ایراد، با مجری تسویه میشود.

نحوه سفارش پروژه اوپن فوم در آریاپروژه

کارشناسان آریاپروژه با ارائه مشاوره رایگان در انجام پروژه های اوپن فوم از ابتدای پروژه در کنار شما عزیزان خواهند بود و با دادن آموزش هدفمند شما را از سایت های دیگر بی نیاز خواهد کرد.

جهت سفارش پروژه اوپن فوم در اریاپروژه  با شماره۰۹۱۲۵۰۱۳۰۹۴ تماس بگیرید یا از طریق واتساپ و ایمیل یا به آیدی تلگرامMnik60@ پیام دهید.

سفارش پروژه در واتساپ

سفارش پروژه در تلگرام

سفارش پروژه از طریق ایتا !

سفارش پروژه از طریق روبیکا !