انجام پروژه کوبول (COBOL)

گروه آریاپروژه با  داشتن ده ها مجری متخصص و با تجربه این امادگی دارد که تمامی سفارشات مربوط به حوزه ی کوبول را با بهترین کیفیت تحویل شما  عزیزان نماید.ما به شما اطمینان خاطرمیدهیم مطمئن ترین مکان را برای انجام پروژه های خود انتخاب کرده اید. آریاپروژه با داشتن صد ها مجری با تجربه و تحصیل کرده در زمینه انجام پروژه کوبول قادر به انجام تمامی پروژه های کوبول میباشد.

پروژه های کوبول در آریا پروژه به صورت کاملا دقیق و کامل و مناسب ترین قیمت انجام میشود. آریا پروژه به شما، این اطمینان را میدهد که بهترین کیفیت را در انجام پروژه ،تحویل شما عزیزان نماید. تمام مطالبی که کارفرما ارسال میکند به منزله قرار داد فی مابین هستش و سایت خود را موظف میداند که پروژه را طبق مطالب ارسالی تحویل مشتریان عزیز نماید جهت سفارش پروژه کوبول (COBOL) در اریاپروژه میتوانید با شماره ۰۹۱۲۵۰۱۳۰۹۴ تماس حاصل فرمایید یا از طریق دکمه های ریز در پیامرسان مورد نظر خود اطلاعات پروژه خود را برای ما ارسال کنید.

ارتباط با ما در تلگرام ارتباط با ما در واتساپ ارتباط با ما در ایتا ارتباط با ما در روبیکا

 

آریا پروژه پروژه های کوبول را چگونه انجام میدهد؟

کارفرما باید اطلاعات کامل پروژه خود را که شامل زمان تحویل پروژه و تمامی خواسته های انجام پروژه را از طریق تلگرام ، واتساپ ، روبیکا و ایتا برای ما ارسال نماید

تیم آریا پروژه ،پروژه کوبول شما را برای متخصصین و مجریان و اساتید برتر دانشگاهی ارسال میکنند.

مجریان آریا پروژه، پروژه شما را آنالیز کرده و بهترین قیمت پیشنهادی به شما اعلام میشود

در صورت موافقت شما با قیمت پیشنهادی، نصف هزینه ابتدای کار دریافت میشود. در نظر داشته باشید که این هزینه به صورت امانت نزد سایت میماند و هیچ مبلغی به مجری پرداخت نمیشود.

در حین انجام پروژه شما میتوانید از پیشرفت انجام پروژه با خبر شوید.

بعد از پایان کار شما مابقی مبلغ را  واریز میکنید و فایل نهایی تحویل شما میشود در نظر داشته باشید که بعد از تحویل پروژه کارفرما سه روز زمان دارد تا محتوای پروژه نهایی را بررسی نماید اگر ایراد و ابهامی در انجام پروژه باشد مجری موظف است که ایرادات را برطرف کند. اما اگر بعد از سه روز ایرادی از طرف کارفرما ارسال نشد به منزله تایید پروژه میباشد و ما با مجری تسویه میکنیم.این زمان در بعضی از پروژه ها قابل تغییر میباشد.

انجام پروژه کوبول

تیم آریا پروژه تجربه چندین ساله در انجام پروژه کوبول دارد و بیش از صدها  پروژه موفق را در کارنامه خود دارا است. آریا پروژه همواره در تلاش است رضایت شما مشتریان گرامی را جلب کرده و به شما در زمینه انجام پروژه یاری رساند.

کوبول (COBOL) چیست؟

کوبول یا کوبال (به انگلیسی: COBOL، /ˈkoʊbɒl/) یکی از قدیمی‌ترین زبان‌های برنامه‌نویسی است. نام کوبول که مخفف کلمهٔ COmmon Business-Oriented Language است، حوزهٔ اصلی کار خود را در زمینه تجارت، امور مالی و سیستم‌های اجرایی برای شرکت‌ها و دولت‌ها قرار داد. کوبول استاندارد ۲۰۰۲، از برنامه‌نویسی شیءگرا و ویژگی‌های دیگر زبان‌های مدرن حمایت می‌کند.

کاربرد های کوبول :

کوبول (Cobol) یک زبان برنامه نویسی است که برای توسعه برنامه‌های کاربردی تجاری و مالی استفاده می‌شود. این زبان اصلی‌ترین زبان برنامه نویسی است که در دهه ۱۹۶۰ مورد استفاده قرار گرفت و هنوز هم در برخی از سیستم‌های قدیمی و مؤسسات بزرگ به کار می‌رود.

کاربردهای اصلی کوبول عبارتند از:
۱٫ سامانه‌های مالی و حسابداری: کوبول به خوبی برای توسعه برنامه‌های حسابداری و مالی مناسب است و در این حوزه‌ها همچنان استفاده می‌شود.

۲٫ سامانه‌های مدیریت منابع انسانی: برخی از سازمان‌ها از کوبول برای توسعه سامانه‌های مدیریت منابع انسانی خود استفاده می‌کنند.

۳٫ سامانه‌های مدیریت محتوا: در برخی از سازمان‌ها کوبول برای توسعه سامانه‌های مدیریت محتوا و سیستم‌های وب قدیمی استفاده می‌شود.

۴٫ سامانه‌های بانکداری: برخی از بانک‌ها و مؤسسات مالی از کوبول برای توسعه سامانه‌های بانکداری و پرداخت الکترونیکی استفاده می‌کنند.

۵٫ سامانه‌های اطلاعات مدیریت: کوبول در سازمان‌های بزرگ برای توسعه سامانه‌های اطلاعات مدیریت (MIS) استفاده می‌شود.

اگرچه کوبول به عنوان یک زبان قدیمی شناخته می‌شود، اما هنوز هم در برخی از صنایع و سازمان‌ها به دلیل پایداری و قابلیت اطمینان خود به کار می‌رود.

انجام پروژه های کوبول

آریا پروژه چه نوع پروژه کوبول را میتواند انجام دهد؟

انجام پروژه تجاری

انجام پروژه شرکتی

انجام پروژه مشاوره

انجام پروژه کمک آموزشی

انجام پروژه درسی

انجام پروژه مدیریت محتوا

انجام پروژه مدیریت رابط کاربری (UI)

و انواع دیگر پروژه های کوبول

خدمات مشابه آریا پروژه:

انجام پروژه طراحی سایت

انجام پروژه حسابداری 

انجام پروژه مدیریت 

انجام پروژه بازی سازی 

انجام پروژه گرافیک

انجام پروژه تجارت الکترونیک 

انجام پروژه سی شارپ C#

انجام پروژه جاوا (Java)

انجام پروژه دلفی(Delphi)

انجام پروژه پاسکال (Pascal)

انجام پروژه فرترن (Fortran)

پروژه آماده کوبول (COBOL):

در صورتی که از لحاظ زمان و هزینه با مشکل مواجه هستید میتوانید به آرشیو پروژه های آماده کوبول در سایت آریا پروژه سر بزنید و پروژه ای که مدنظر دارید را از طریق سبد خرید خریداری کنید. اگر با مشکل مواجه شدید میتوانید با شماره ۰۹۱۲۵۰۱۳۰۹۴ تماس حاصل فرمایید تا مشکل شما را بر طرف نماییم.

زمان انجام پروژه کوبول در آریا پروژه :

آریا پروژه برای انجام پروژه کوبول طبق زمان شما عمل میکند یعنی شما عزیزان زمان پروژه را برای ما تعیین میکنید  و تیم آریا پروژه تمام تلاش خود را میکند که طبق زمانبندی شما پروژه را تحویل دهد . اگر زمان ندارید برای انجام پروژه میتوانید در آریا پروژه سفارش پروژه فوری دهید .برای سفارش پروژه فوری کوبول در آریا پروژه هر چه سریع تر اطلاعات پروژه خود را برای ما ارسال کنید تا در اسرع وقت پروژه شما پیگیری شود.

سفارش پروژه خود را چرا به تیم آریا پروژه بسپاریم؟

انجام پروژه کوبول با تضمین کیفیت

تضمین محرمانه بودن پروژه شما

پرداخت دو مرحله ای

رفع ایرادات پروژه بعد از تحویل پروژه

پشتیبانی ۷۲ ساعته بعد از تحویل پروژه و رفع ایرادات و ویرایش احتمالی

تسویه با مجری بعد از تایید کارفرما انجام میشود

چگونه با آریا پروژه در انجام پروژه کوبول همکاری کنیم؟

برای همکاری در انجام پروژه کوبول و سایر پروژه ها با آریا پروژه میتوانید به صفحه همکاری با ما مراجعه کرده قوانین را مطالعه کرده و رزومه خود را برای ما ارسال کنید.تا ما در اسرع وقت رزومه شما را بررسی و هر چه زودتر به درامد زایی برسید.

چگونه پروژه کوبول (COBOL) را در آریا پروژه ثبت کنیم:

شما عزیزان میتوانید پروژه کوبول خود را در پیام رسان های ایتا ، روبیکا ، واتساپ و تلگرام ارسال کرده تا به سرعت پروژه پیگیری شود.

آیدی تلگرام : mnik60@

آیدی ایتا : @ mnik60

آیدی روبیکا: Aryaprozhe@

شماره واتساپ:۰۹۱۲۵۰۱۳۰۹۴

میتونی با یک کلیک پروژه خودتو ثبت کنی!

سفارش پروژه در تلگرام سفارش پروژه در واتساپ سفارش پروژه در ایتا سفارش پروژه در روبیکا