انجام پروژه پاور بی ای (POWER BI)

گروه آریاپروژه با  داشتن ده هامجری  متخصص و با تجربه این امادگی دارد که تمامی سفارشات مربوط به حوزه ی پاور بی ای را با بهترین کیفیت تحویل شما  عزیزان نماید.ما به شما اطمینان خاطرمیدهیم مطمئن ترین مکان را برای پروژه های خود را انتخاب کرده اید.

انجام پروژه پاور بی ای در آریاپروژه به صورت کاملا رقابتی انجام میشود و ما از بین چندین پیشنهاد کمترین قیمت را خدمت شما  عزیزان اعلام می نماییم.سفارش پروژه پاور بی ای خود را به ما بسپارید و با بالاترین کیفیت پروژه خود را تحویل بگیرید.زمان انجام پروژه پاور بی ای با نظر شما تنظیم و اجرا میشود،و آریا پروژه در این زمینه خود را متعهد میداند.

جهت سفارش پروژه POWER BI در اریاپروژه  با شماره ۰۹۱۲۵۰۱۳۰۹۴ تماس بگیرید یا از طریق واتساپ و یا به ایدی تلگرام Mnik60@ پیام دهید.

پاور بی ای چیست؟

 یک برنامه دسک تاپ رایگان میباشد که می توانید روی رایانه شخصی خود نصب کنید. Power BI Desktop با ارائه اطلاعات پیشرفته به اکتشاف داده ها، مدل سازی و ایجاد گزارش با تجسمات Visual بسیار تعاملی، با سرویس Power BI به طور مستحکم کار می کند و می توانید کار خود را در یک پرونده ذخیره کنید، و داده ها و گزارش های خود را درست در سایت Power BI خود منتشر کنید تا با دیگران به اشتراک گذاشته شوند.

کاربرد های پاور بی آی چیست:

پاور بی آی یا “Power BI” یک ابزار قدرتمند برای تجزیه و تحلیل داده‌ها و ایجاد گزارش‌های تجاری است. با استفاده از پاور بی آی، شما می‌توانید داده‌های خود را از منابع مختلف جمع آوری کنید و سپس آن‌ها را تحلیل و مصورسازی کنید.

کاربرد‌های پاور بی آی بسیار گسترده هستند. به عنوان مثال، شما می‌توانید از آن برای ایجاد گزارش‌های فروش، آنالیز کارایی تیم‌ها، پیش بینی روند بازار و بسیاری دیگر استفاده کنید. با استفاده از این ابزار، می‌توانید داده‌های خود را به شکل‌های مختلف نمایش دهید مانند نمودارها، جداول، نقشه‌ها و داشبوردها.

همچنین، پاور بی آی امکان ایجاد گزارش‌های تعاملی را برای کاربران فراهم می‌کند. این به شما امکان می‌دهد تا داده‌ها را در زمان واقعی بروزرسانی کنید و کاربران بتوانند با آن‌ها تعامل کنند.

به طور خلاصه، پاور بی آی ابزاری قدرتمند است.

انجام پروژه های power BI

  فعالیت های دیگر آریا پروژه

انجام پروژه های پایتون

انجام پروژه های متلب

انجام پروژه های مهندسی مکانیک

انجام پروژه های مهندسی عمران

انجام پروژه های مهندسی برق

انجام پروژه های ویزیو Visio

انجام پروژه های مهندسی مخابرات

انجام پروژه های مهندسی پزشکی

 

مراحل انجام پروژه های POWER BI در آریاپروژه به چه صورت خواهد بود؟

  • در ابتدا پروژه POWER BI از مسیرهای ذکر شده در سایت برایمان ارسال کنید.
  •   مجریان و کارشناسان آریاپروژه در کوتاه ترین زمان پروژه شما  را بررسی کرده و زمان و قیمت ر اعلام میکنند.
  • درصورت موافقت شما نصف هزینه ابتدای کار دریافت میشود.
  • ما در طول انجام پروژه،مراحل پیشرفت پروژه را به اطلاع شما عزیزان میرسانیم.
  • پس از پایان پروژه تان ما نتایج رااز طریق فیلم و عکس به اطلاع شما میرسانیم.
  • درصورت تایید شما مابقی هزینه دریافت میشود.
  •  و در انتها ارسال فایل نهایی پروژه برای شما عزیزان.
  • مهلت ۷۲ساعته برای شما جهت بررسی پروژه و در صورت عدم اشکال و ایراد، با مجری تسویه میشود.

 

نحوه سفارش پروژه POWER BI در آریاپروژه

کارشناسان آریاپروژه با ارائه مشاوره رایگان در انجام پروژه POWER BI از ابتدای پروژه در کنار شما عزیزان خواهند بود و با دادن آموزش هدفمند شما را از سایت های دیگر بی نیاز خواهد کرد.

جهت سفارش پروژه POWER BI  در اریاپروژه  با شماره۰۹۱۲۵۰۱۳۰۹۴ تماس بگیرید یا از طریق واتساپ و ایمیل یا به آیدی تلگرامMnik60@ پیام دهید.

سفارش پروژه در واتساپ سفارش پروژه در تلگرام سفارش پروژه در ایتا سفارش پروژه در روبیکا