انجام پروژه پاور بی ای POWER BI

گروه آریاپروژه با  داشتن ده ها مجری متخصص و با تجربه این امادگی دارد که تمامی سفارشات مربوط به حوزه ی POWER BI را با بهترین کیفیت تحویل شما  عزیزان نماید.ما به شما اطمینان خاطرمیدهیم مطمئن ترین مکان را برای انجام پروژه های خود انتخاب کرده اید. آریاپروژه با داشتن صد ها مجری با تجربه و تحصیل کرده در زمینه انجام پروژه POWER BI قادر به انجام تمامی پروژه های POWER BI میباشد.

پروژه های POWER BI در آریا پروژه به صورت کاملا دقیق و کامل و مناسب ترین قیمت انجام میشود. آریا پروژه به شما، این اطمینان را میدهد که بهترین کیفیت را در انجام پروژه ،تحویل شما عزیزان نماید. تمام مطالبی که کارفرما ارسال میکند به منزله قرار داد فی مابین هستش و سایت خود را موظف میداند که پروژه را طبق مطالب ارسالی تحویل مشتریان عزیز نماید جهت سفارش پروژه پاور بی ای POWER BI در اریاپروژه میتوانید با شماره ۰۹۱۲۵۰۱۳۰۹۴ تماس حاصل فرمایید یا از طریق دکمه های ریز در پیامرسان مورد نظر خود اطلاعات پروژه خود را برای ما ارسال کنید.

ارتباط با ما در تلگرام ارتباط با ما در واتساپ ارتباط با ما در ایتا ارتباط با ما در روبیکا

 

آریا پروژه پروژه های POWER BI را چگونه انجام میدهد؟

کارفرما باید اطلاعات کامل پروژه خود را که شامل زمان تحویل پروژه و تمامی خواسته های انجام پروژه را از طریق تلگرام ، واتساپ ، روبیکا و ایتا برای ما ارسال نماید

تیم آریا پروژه ،پروژه POWER BI شما را برای متخصصین و مجریان و اساتید برتر دانشگاهی ارسال میکنند.

مجریان آریا پروژه، پروژه شما را آنالیز کرده و بهترین قیمت پیشنهادی به شما اعلام میشود

در صورت موافقت شما با قیمت پیشنهادی، نصف هزینه ابتدای کار دریافت میشود. در نظر داشته باشید که این هزینه به صورت امانت نزد سایت میماند و هیچ مبلغی به مجری پرداخت نمیشود.

در حین انجام پروژه شما میتوانید از پیشرفت انجام پروژه با خبر شوید.

بعد از پایان کار شما مابقی مبلغ را  واریز میکنید و فایل نهایی تحویل شما میشود در نظر داشته باشید که بعد از تحویل پروژه کارفرما سه روز زمان دارد تا محتوای پروژه نهایی را بررسی نماید اگر ایراد و ابهامی در انجام پروژه باشد مجری موظف است که ایرادات را برطرف کند. اما اگر بعد از سه روز ایرادی از طرف کارفرما ارسال نشد به منزله تایید پروژه میباشد و ما با مجری تسویه میکنیم.این زمان در بعضی از پروژه ها قابل تغییر میباشد.

انجام پروژه power bi

تیم آریا پروژه تجربه چندین ساله در انجام پروژه power bi دارد و بیش از صدها  پروژه موفق را در کارنامه خود دارا است. آریا پروژه همواره در تلاش است رضایت شما مشتریان گرامی را جلب کرده و به شما در زمینه انجام پروژه یاری رساند.

پاور بی آی POWER BI چیست؟

 یک برنامه دسک تاپ رایگان میباشد که می توانید روی رایانه شخصی خود نصب کنید. Power BI Desktop با ارائه اطلاعات پیشرفته به اکتشاف داده ها، مدل سازی و ایجاد گزارش با تجسمات Visual بسیار تعاملی، با سرویس Power BI به طور مستحکم کار می کند و می توانید کار خود را در یک پرونده ذخیره کنید، و داده ها و گزارش های خود را درست در سایت Power BI خود منتشر کنید تا با دیگران به اشتراک گذاشته شوند.

از ویژگی‌های مهم پاور بی آی می‌توان به قابلیت اتصال به منابع داده مختلف، قابلیت تجزیه و تحلیل داده‌ها با استفاده از فرمول‌ها و عملگرهای مختلف، امکان ساخت گزارش‌های تعاملی و دسترسی به آن‌ها از هر دستگاه، و همچنین امکان ایجاد داشبوردهای تحلیلی برای نمایش داده‌ها در زمان واقعی اشاره کرد.

پاور بی آی به عنوان یک ابزار قدرتمند تجزیه و تحلیل داده، برای شرکت‌ها و سازمان‌ها کمک می‌کند تا داده‌های خود را به صورت بصری و قابل فهم تجزیه و تحلیل کرده و تصمیمات بهتری بگیرند.

کاربرد های power bi :

پاور بی آی یا “Power BI” یک ابزار قدرتمند برای تجزیه و تحلیل داده‌ها و ایجاد گزارش‌های تجاری است. با استفاده از پاور بی آی، شما می‌توانید داده‌های خود را از منابع مختلف جمع آوری کنید و سپس آن‌ها را تحلیل و مصورسازی کنید.

کاربرد‌های پاور بی آی بسیار گسترده هستند. به عنوان مثال، شما می‌توانید از آن برای ایجاد گزارش‌های فروش، آنالیز کارایی تیم‌ها، پیش بینی روند بازار و بسیاری دیگر استفاده کنید. با استفاده از این ابزار، می‌توانید داده‌های خود را به شکل‌های مختلف نمایش دهید مانند نمودارها، جداول، نقشه‌ها و داشبوردها.

همچنین، پاور بی آی امکان ایجاد گزارش‌های تعاملی را برای کاربران فراهم می‌کند. این به شما امکان می‌دهد تا داده‌ها را در زمان واقعی بروزرسانی کنید و کاربران بتوانند با آن‌ها تعامل کنند.

به طور خلاصه، پاور بی آی ابزاری قدرتمند است.

سفارش پروژه power bi

آریا پروژه چه نوع پروژه power bi را میتواند انجام دهد؟

انجام پروژه تحلیل داده‌های فروش

انجام پروژه مدیریت منابع انسانی

انجام پروژه تجزیه و تحلیل داده‌های مالی

انجام پروژه پروژه‌های بازاریابی

انجام پروژه تجاری پاور بی آی

انجام پروژه کمک آموزشی پاور بی آی

خدمات مشابه آریا پروژه:

انجام پروژه هوش تجاری 

انجام پروژه power bi

انجام پروژه sql 

انجام پروژه اکسل 

انجام پروژه اکسس

انجام پروژه هوش مصنوعی

انجام پروژه vba 

انجام پروژه صنابع 

انجام پروژه افیس مایکروسافت 

انجام پروژه ماکرونویسی در اکسل

انجام پروژه تجزیه تحلیل کسب و کار

پروژه آماده power bi :

در صورتی که از لحاظ زمان و هزینه با مشکل مواجه هستید میتوانید به آرشیو پروژه های آماده power bi در سایت آریا پروژه سر بزنید و پروژه ای که مدنظر دارید را از طریق سبد خرید خریداری کنید. اگر با مشکل مواجه شدید میتوانید با شماره ۰۹۱۲۵۰۱۳۰۹۴ تماس حاصل فرمایید تا مشکل شما را بر طرف نماییم.

زمان انجام پروژه power bi در آریا پروژه :

آریا پروژه برای انجام پروژه power bi طبق زمان شما عمل میکند یعنی شما عزیزان زمان پروژه را برای ما تعیین میکنید  و تیم آریا پروژه تمام تلاش خود را میکند که طبق زمانبندی شما پروژه را تحویل دهد . اگر زمان ندارید برای انجام پروژه میتوانید در آریا پروژه سفارش پروژه فوری دهید .برای سفارش پروژه فوری power bi در آریا پروژه هر چه سریع تر اطلاعات پروژه خود را برای ما ارسال کنید تا در اسرع وقت پروژه شما پیگیری شود.

سفارش پروژه خود را چرا به تیم آریا پروژه بسپاریم؟

انجام پروژه power bi با تضمین کیفیت

تضمین محرمانه بودن پروژه شما

پرداخت دو مرحله ای

رفع ایرادات پروژه بعد از تحویل پروژه

پشتیبانی ۷۲ ساعته بعد از تحویل پروژه و رفع ایرادات و ویرایش احتمالی

تسویه با مجری بعد از تایید کارفرما انجام میشود

چگونه با آریا پروژه در انجام پروژه power bi همکاری کنیم؟

برای همکاری در انجام پروژه power bi و سایر پروژه ها با آریا پروژه میتوانید به صفحه همکاری با ما مراجعه کرده قوانین را مطالعه کرده و رزومه خود را برای ما ارسال کنید.تا ما در اسرع وقت رزومه شما را بررسی و هر چه زودتر به درامد زایی برسید.

چگونه پروژه power bi را در آریا پروژه ثبت کنیم:

شما عزیزان میتوانید پروژه power bi خود را در پیام رسان های ایتا ، روبیکا ، واتساپ و تلگرام ارسال کرده تا به سرعت پروژه پیگیری شود.

آیدی تلگرام : mnik60@

آیدی ایتا : @ mnik60

آیدی روبیکا: Aryaprozhe@

شماره واتساپ:۰۹۱۲۵۰۱۳۰۹۴

میتونی با یک کلیک پروژه خودتو ثبت کنی!

سفارش پروژه در تلگرام سفارش پروژه در واتساپ سفارش پروژه در ایتا سفارش پروژه در روبیکا