انجام پروژه یونیتی unity

گروه آریاپروژه با  داشتن ده ها مجری متخصص و با تجربه این امادگی دارد که تمامی سفارشات مربوط به حوزه ی یونیتی را با بهترین کیفیت تحویل شما  عزیزان نماید.ما به شما اطمینان خاطرمیدهیم مطمئن ترین مکان را برای انجام پروژه های خود انتخاب کرده اید. آریاپروژه با داشتن صد ها مجری با تجربه و تحصیل کرده در زمینه انجام پروژه یونیتی قادر به انجام تمامی پروژه های یونیتی میباشد.

پروژه های یونیتی در آریا پروژه به صورت کاملا دقیق و کامل و مناسب ترین قیمت انجام میشود. آریا پروژه به شما، این اطمینان را میدهد که بهترین کیفیت را در انجام پروژه ،تحویل شما عزیزان نماید. تمام مطالبی که کارفرما ارسال میکند به منزله قرار داد فی مابین هستش و سایت خود را موظف میداند که پروژه را طبق مطالب ارسالی تحویل مشتریان عزیز نماید جهت سفارش پروژه یونیتی در اریاپروژه میتوانید با شماره ۰۹۱۲۵۰۱۳۰۹۴ تماس حاصل فرمایید یا از طریق دکمه های ریز در پیامرسان مورد نظر خود اطلاعات پروژه خود را برای ما ارسال کنید.

ارتباط با ما در تلگرام ارتباط با ما در واتساپ ارتباط با ما در ایتا ارتباط با ما در روبیکا

آریا پروژه پروژه های یونیتی را چگونه انجام میدهد؟

کارفرما باید اطلاعات کامل پروژه خود را که شامل زمان تحویل پروژه و تمامی خواسته های انجام پروژه را از طریق تلگرام ، واتساپ ، روبیکا و ایتا برای ما ارسال نماید

تیم آریا پروژه ،پروژه یونیتی شما را برای متخصصین و مجریان و اساتید برتر دانشگاهی ارسال میکنند.

مجریان آریا پروژه، پروژه شما را آنالیز کرده و بهترین قیمت پیشنهادی به شما اعلام میشود

در صورت موافقت شما با قیمت پیشنهادی، نصف هزینه ابتدای کار دریافت میشود. در نظر داشته باشید که این هزینه به صورت امانت نزد سایت میماند و هیچ مبلغی به مجری پرداخت نمیشود.

در حین انجام پروژه شما میتوانید از پیشرفت انجام پروژه با خبر شوید.

بعد از پایان کار شما مابقی مبلغ را  واریز میکنید و فایل نهایی تحویل شما میشود در نظر داشته باشید که بعد از تحویل پروژه کارفرما سه روز زمان دارد تا محتوای پروژه نهایی را بررسی نماید اگر ایراد و ابهامی در انجام پروژه باشد مجری موظف است که ایرادات را برطرف کند. اما اگر بعد از سه روز ایرادی از طرف کارفرما ارسال نشد به منزله تایید پروژه میباشد و ما با مجری تسویه میکنیم.این زمان در بعضی از پروژه ها قابل تغییر میباشد.

انجام پروژه یونیتی

تیم آریا پروژه تجربه چندین ساله در انجام پروژه یونیتی دارد و بیش از صدها  پروژه موفق را در کارنامه خود دارا است. آریا پروژه همواره در تلاش است رضایت شما مشتریان گرامی را جلب کرده و به شما در زمینه انجام پروژه یاری رساند.

یونیتی unity چیست؟

یونیتی یک موتور بازی (game engine) است که برای توسعه و ساخت بازی‌های ویدئویی و برنامه‌های تعاملی استفاده می‌شود. این موتور بازی ابزارها و قابلیت‌های گسترده‌ای را برای توسعه‌دهندگان بازی فراهم می‌کند و به آن‌ها امکان می‌دهد تا بازی‌های سه‌بعدی، دوبعدی، بازی‌های واقعیت مجازی (VR) و واقعیت افزوده (AR) را بسازند.

موتور یونیتی دارای یک محیط توسعه گرافیکی (IDE) کاربرپسند است که به توسعه دهندگان امکان می‌دهد که به سرعت و با سهولت بازی‌ها و برنامه‌های تعاملی خود را بسازند. این موتور از زبان‌های برنامه نویسی مختلفی مانند C#, JavaScript و Boo پشتیبانی می‌کند، که به توسعه دهندگان امکان می‌دهد تا با استفاده از زبان مورد علاقه خود، بازی‌های خود را بنویسند.

موتور یونیتی به عنوان یک پلتفرم چند منظوره شناخته می‌شود و در صنایع مختلفی از جمله صنعت بازی‌سازی، آموزش، معماری، شبیه‌سازی، تبلیغات و بازاریابی و غیره استفاده می‌شود. به عنوان یک ابزار قدرتمند و گسترده، یونیتی به توسعه دهندگان امکان می‌دهد تا بازی‌های جذاب و برنامه‌های تعاملی شگفت‌انگیز را بسازند.

کاربرد های یونیتی :

۱٫ توسعه بازی‌های ویدئویی: یونیتی به عنوان یک محیط توسعه بازی‌های ویدئویی، ابزارها و منابع بسیاری را برای توسعه‌دهندگان بازی فراهم می‌کند.

۲٫ توسعه واقعیت مجازی و افزوده: یونیتی برای توسعه‌دهندگان واقعیت مجازی (VR) و افزوده (AR)، ابزارها و پلتفرم‌های قدرتمندی را فراهم می‌کند.

۳٫ توسعه نرم‌افزارهای آموزشی و آموزش الکترونیک: یونیتی برای توسعه نرم‌افزارهای آموزشی و آموزش الکترونیک، ابزارها و قابلیت‌های گسترده‌ای را فراهم می‌کند.

۴٫ توسعه نرم‌افزارهای شبیه‌سازی: یونیتی برای توسعه نرم‌افزارهای شبیه‌سازی در حوزه‌های مختلف از جمله پزشکی، صنعت، ارتباطات، نظامی و …، ابزارها و قابلیت‌های گسترده‌ای را فراهم می‌کند.

۵٫ توسعه نرم‌افزارهای هنری و خلاقانه: یونیتی برای توسعه نرم‌افزارهای هنری و خلاقانه مانند انیمیشن، هنر دیجیتال، مدل‌سازی سه بعدی و …، ابزارها و منابع بخصوصی را فراهم می‌کند.

انجام پروژه یونیتی

آریا پروژه چه نوع پروژه یونیتی را میتواند انجام دهد؟

ساخت بازی با یونیتی

ساخت واقعیت مجازی با یونیتی

آموزش الکترونیک

توسعه نرم افزار های شبیه ساز

انجام پروژه تجاری یونیتی

انجام پروژه شرکتی یونیتی

خدمات مشابه آریا پروژه:

انجام پروژه بازی سازی

انجام پروژه بلندر‌

انجام پروژه های inkscape

انجام پروژه مایا 

انجام پروژه Cinema 4D

انجام پروژه های کورل دراو

انجام پروژه Houdini

انجام پروژه های فتوشاپ

انجام پروژه تری دی مکس (۳dmax)

انجام پروژه جاوا

انجام پروژه راینو

پروژه آماده یونیتی :

در صورتی که از لحاظ زمان و هزینه با مشکل مواجه هستید میتوانید به آرشیو پروژه های آماده یونیتی در سایت آریا پروژه سر بزنید و پروژه ای که مدنظر دارید را از طریق سبد خرید خریداری کنید. اگر با مشکل مواجه شدید میتوانید با شماره ۰۹۱۲۵۰۱۳۰۹۴ تماس حاصل فرمایید تا مشکل شما را بر طرف نماییم.

زمان انجام پروژه یونیتی unity در آریا پروژه :

آریا پروژه برای انجام پروژه یونیتی طبق زمان شما عمل میکند یعنی شما عزیزان زمان پروژه را برای ما تعیین میکنید  و تیم آریا پروژه تمام تلاش خود را میکند که طبق زمانبندی شما پروژه را تحویل دهد . اگر زمان ندارید برای انجام پروژه میتوانید در آریا پروژه سفارش پروژه فوری دهید .برای انجام پروژه فوری در آریا پروژه هر چه سریع تر اطلاعات پروژه خود را برای ما ارسال کنید تا در اسرع وقت پروژه شما پیگیری شود.

سفارش پروژه خود را چرا به تیم آریا پروژه بسپاریم؟

انجام پروژه یونیتی با تضمین کیفیت

تضمین محرمانه بودن پروژه شما

پرداخت دو مرحله ای

رفع ایرادات پروژه بعد از تحویل پروژه

پشتیبانی ۷۲ ساعته بعد از تحویل پروژه و رفع ایرادات و ویرایش احتمالی

تسویه با مجری بعد از تایید کارفرما انجام میشود

چگونه با آریا پروژه در انجام پروژه یونیتی unity همکاری کنیم؟

برای همکاری در انجام پروژه یونیتی و سایر پروژه ها با آریا پروژه میتوانید به صفحه همکاری با ما مراجعه کرده قوانین را مطالعه کرده و رزومه خود را برای ما ارسال کنید.تا ما در اسرع وقت رزومه شما را بررسی و هر چه زودتر به درامد زایی برسید.

چگونه پروژه یونیتی را در آریا پروژه ثبت کنیم:

شما عزیزان میتوانید پروژه یونیتی خود را در پیام رسان های ایتا ، روبیکا ، واتساپ و تلگرام ارسال کرده تا به سرعت پروژه پیگیری شود.

آیدی تلگرام : mnik60@

آیدی ایتا : @ mnik60

آیدی روبیکا: Aryaprozhe@

شماره واتساپ:۰۹۱۲۵۰۱۳۰۹۴

میتونی با یک کلیک پروژه خودتو ثبت کنی!

سفارش پروژه در تلگرام سفارش پروژه در واتساپ سفارش پروژه در ایتا سفارش پروژه در روبیکا