انجام پروژه ایتبس Etabs

گروه آریاپروژه با  داشتن ده ها مجری متخصص و با تجربه این امادگی دارد که تمامی سفارشات مربوط به حوزه ی ایتبس را با بهترین کیفیت تحویل شما  عزیزان نماید.ما به شما اطمینان خاطرمیدهیم مطمئن ترین مکان را برای انجام پروژه های خود انتخاب کرده اید. آریاپروژه با داشتن صد ها مجری با تجربه و تحصیل کرده در زمینه انجام پروژه ایتبس قادر به انجام تمامی پروژه های ایتبس میباشد.

پروژه های ایتبس در آریا پروژه به صورت کاملا دقیق و کامل و مناسب ترین قیمت انجام میشود. آریا پروژه به شما، این اطمینان را میدهد که بهترین کیفیت را در انجام پروژه ،تحویل شما عزیزان نماید. تمام مطالبی که کارفرما ارسال میکند به منزله قرار داد فی مابین هستش و سایت خود را موظف میداند که پروژه را طبق مطالب ارسالی تحویل مشتریان عزیز نماید جهت سفارش پروژه ایتبس Etabs در اریاپروژه میتوانید با شماره ۰۹۱۲۵۰۱۳۰۹۴ تماس حاصل فرمایید یا از طریق دکمه های ریز در پیامرسان مورد نظر خود اطلاعات پروژه خود را برای ما ارسال کنید.

ارتباط با ما در تلگرام ارتباط با ما در واتساپ ارتباط با ما در ایتا ارتباط با ما در روبیکا

 

آریا پروژه پروژه های ایتبس را چگونه انجام میدهد؟

کارفرما باید اطلاعات کامل پروژه خود را که شامل زمان تحویل پروژه و تمامی خواسته های انجام پروژه را از طریق تلگرام ، واتساپ ، روبیکا و ایتا برای ما ارسال نماید

تیم آریا پروژه ،پروژه ایتبس شما را برای متخصصین و مجریان و اساتید برتر دانشگاهی ارسال میکنند.

مجریان آریا پروژه، پروژه شما را آنالیز کرده و بهترین قیمت پیشنهادی به شما اعلام میشود

در صورت موافقت شما با قیمت پیشنهادی، نصف هزینه ابتدای کار دریافت میشود. در نظر داشته باشید که این هزینه به صورت امانت نزد سایت میماند و هیچ مبلغی به مجری پرداخت نمیشود.

در حین انجام پروژه شما میتوانید از پیشرفت انجام پروژه با خبر شوید.

بعد از پایان کار شما مابقی مبلغ را  واریز میکنید و فایل نهایی تحویل شما میشود در نظر داشته باشید که بعد از تحویل پروژه کارفرما سه روز زمان دارد تا محتوای پروژه نهایی را بررسی نماید اگر ایراد و ابهامی در انجام پروژه باشد مجری موظف است که ایرادات را برطرف کند. اما اگر بعد از سه روز ایرادی از طرف کارفرما ارسال نشد به منزله تایید پروژه میباشد و ما با مجری تسویه میکنیم.این زمان در بعضی از پروژه ها قابل تغییر میباشد.

انجام پروژه ایتبس

تیم آریا پروژه تجربه چندین ساله در انجام پروژه ایتبس دارد و بیش از صدها  پروژه موفق را در کارنامه خود دارا است. آریا پروژه همواره در تلاش است رضایت شما مشتریان گرامی را جلب کرده و به شما در زمینه انجام پروژه یاری رساند.

ایتبس Etabs چیست؟

ایتبس یکی از پرکاربردترین نرم افزارهای طراحی سازه میباشد که قابلیت و توانایی این نرم افزار در تحلیل انواع سازه های ساختمانی است.ایتبس تمامی آلمان های ساختمان سازی در داخل این نرم افزار طراحی و تحویه شده است و شما براحتی میتوانید سازه مورد نظر خود را در داخل این نرم افزار طراحی کنید. امروزه اکثر کاربران که در فعالیت های ساختمانی مشغول هستند ناچار به استفاده از نرم افزار ایتبس می باشند. میتوان ایتبس را کامل ترین نرم افزار در تجزیه و تحلیل اطلاعات ساختمان دانست اهمیت این نرم افزار از آنجایی مشخص میشود که امروز دقت و زمان کم یک آیتم بسیار مهم است.

کاربرد های ایتبس :

ایتبس (مخفف “سیستم هوشمند تجزیه و تحلیل اطلاعات”) کاربردهای گسترده‌ای دارد. در زیر چند نمونه از کاربردهای مهم ایتبس را برایتان فراهم کرده‌ام:

۱٫ تجزیه و تحلیل داده‌ها: ایتبس قادر است به صورت خودکار داده‌های بزرگ را تجزیه و تحلیل کند و الگوها و روندهای مهم را شناسایی کند. این کاربرد در بسیاری از صنایع مانند بانکداری، تجارت الکترونیک و بهداشت عمومی بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد.

۲٫ پشتیبانی تصمیم‌گیری: ایتبس با تحلیل داده‌ها و ارائه آمار و اطلاعات مفید، به تصمیم‌گیران کمک می‌کند تا تصمیمات بهتری در مورد استراتژی‌های کسب و کار، بهینه‌سازی فرایندها و تجاری‌سازی ایده‌ها بگیرند.

۳٫ پیش‌بینی و تحلیل ریسک: با استفاده از مدل‌های پیش‌بینی و تحلیل ریسک پیشرفته، ایتبس می‌تواند در شناسایی و مدیریت ریسک‌های ناشی از عوامل مختلف است

سفارش پروژه ایتبس

آریا پروژه چه نوع پروژه ایتبس را میتواند انجام دهد؟

انجام پروژه با نرم افزار ایتبس Etabs

انجام پروژه عمران با ایتبس Etabs

انجام مدل سازی با ایتبس Etabs

انجام تحلیل خرابی با ایتبس Etabs

انجام پروژه دانشجویی با ایتبس Etabs

خدمات مشابه آریا پروژه:

انجام پروژه دیزاین بیلدر

انجام پروژه اتوکد

انجام پروژه راینو

انجام پروژه تری دی مکس

انجام پروژه معماری

انجام پروژه اسکچاپ

انجام پروژه طراحی صنعتی

انجام پروژه با نرم‌افزار ماتریکس 

پروژه آماده ایتبس :

در صورتی که از لحاظ زمان و هزینه با مشکل مواجه هستید میتوانید به آرشیو پروژه های آماده ایتبس در سایت آریا پروژه سر بزنید و پروژه ای که مدنظر دارید را از طریق سبد خرید خریداری کنید. اگر با مشکل مواجه شدید میتوانید با شماره ۰۹۱۲۵۰۷۳۰۹۴ تماس حاصل فرمایید تا مشکل شما را بر طرف نماییم.

زمان انجام پروژه ایتبس در آریا پروژه :

آریا پروژه برای انجام پروژه ایتبس طبق زمان شما عمل میکند یعنی شما عزیزان زمان پروژه را برای ما تعیین میکنید  و تیم آریا پروژه تمام تلاش خود را میکند که طبق زمانبندی شما پروژه را تحویل دهد . اگر زمان ندارید برای انجام پروژه میتوانید در آریا پروژه سفارش پروژه فوری دهید .برای سفارش پروژه فوری ایتبس در آریا پروژه هر چه سریع تر اطلاعات پروژه خود را برای ما ارسال کنید تا در اسرع وقت پروژه شما پیگیری شود.

سفارش پروژه خود را چرا به تیم آریا پروژه بسپاریم؟

انجام پروژه ایتبس با تضمین کیفیت

تضمین محرمانه بودن پروژه شما

پرداخت دو مرحله ای

رفع ایرادات پروژه بعد از تحویل پروژه

پشتیبانی ۷۲ ساعته بعد از تحویل پروژه و رفع ایرادات و ویرایش احتمالی

تسویه با مجری بعد از تایید کارفرما انجام میشود

چگونه با آریا پروژه در انجام پروژه ایتبس Etabs همکاری کنیم؟

برای همکاری در انجام پروژه ایتبس و سایر پروژه ها با آریا پروژه میتوانید به صفحه همکاری با ما مراجعه کرده قوانین را مطالعه کرده و رزومه خود را برای ما ارسال کنید.تا ما در اسرع وقت رزومه شما را بررسی و هر چه زودتر به درامد زایی برسید.

چگونه پروژه ایتبس را در آریا پروژه ثبت کنیم:

شما عزیزان میتوانید پروژه ایتبس خود را در پیام رسان های ایتا ، روبیکا ، واتساپ و تلگرام ارسال کرده تا به سرعت پروژه پیگیری شود.

آیدی تلگرام : mnik60@

آیدی ایتا : @ mnik60

آیدی روبیکا: Aryaprozhe@

شماره واتساپ:۰۹۱۲۵۰۱۳۰۹۴

میتونی با یک کلیک پروژه خودتو ثبت کنی!

سفارش پروژه در تلگرام سفارش پروژه در واتساپ سفارش پروژه در ایتا سفارش پروژه در روبیکا