انجام پروژه آلتیوم دیزاینر (ALTIUM DESIGNER)

گروه آریاپروژه با  داشتن ده ها مجری متخصص و با تجربه این امادگی دارد که تمامی سفارشات مربوط به حوزه ی آلتیوم دیزاینر را با بهترین کیفیت تحویل شما  عزیزان نماید.ما به شما اطمینان خاطرمیدهیم مطمئن ترین مکان را برای پروژه های خود انتخاب کرده اید. آریاپروژه با داشتن ده ها مجری با تجربه و تحصیل کرده در زمینه انجام پروژه آلتیوم دیزاینر قادر به انجام تمامی پروژه های آلتیوم دیزاینر میباشد.

پروژه های آلتیوم دیزاینر در آریا پروژه به صورت کاملا دقیق و کامل و مناسب ترین قیمت انجام میشود. آریا پروژه به شما مشتریان محترم این اطمینان را میدهد که بهترین کیفیت را در انجام پروژه ،تحویل شما عزیزان نماید. تمام مطالبی که کارفرما ارسال میکند به منزله قرار داد فی مابین هستش و سایت خود را موظف میداند که پروژه را طبق مطالب ارسالی تحویل مشتریان عزیز نماید جهت سفارش پروژه آلتیوم دیزاینر (ALTIUM DESIGNER) در اریاپروژه میتوانید با شماره ۰۹۱۲۵۰۱۳۰۹۴ تماس حاصل فرمایید یا از طریق دکمه های ریز در پیامرسان مورد نظر خود اطلاعات پروژه خود را برای ما ارسال کنید.

 

ارتباط با ما در تلگرام ارتباط با ما در واتساپ ارتباط با ما در ایتا ارتباط با ما در روبیکا

 

آریا پروژه پروژه های آلتیوم دیزاینر را چگونه انجام میدهد؟

کارفرما باید اطلاعات کامل پروژه آلتیوم دیزاینر خود را که شامل اموزش و زمان تحویل پروژه و تمامی خواسته های انجام پروژه میشود را از طریق تلگرام ، واتساپ ، روبیکا و ایتا برای ما ارسال کنید.

ادمین های تیم آریا پروژه ،پروژه آلتیوم دیزاینر شما را برای متخصصین و مجریان و اساتید برتر دانشگاهی ارسال میکنند.

مجریان آریا پروژه، پروژه شما را آنالیز کرده و قیمت پیشنهادی شون رو اعلام میکنند.

 اریا پروژه از بین مجریانی که برای پروژه آلتیوم شما پیشنهاد قیمت ارسال کرده اند کم ترین قیمت را به شما اطلاع میدهند.

در صورت موافقت شما با قیمت پیشنهادی، نصف هزینه ابتدای کار دریافت میشود. در نظر داشته باشید که این هزینه به صورت امانت نزد سایت میماند و هیچ مبلغی به مجری پرداخت نمیشود.

 حین انجام پروژه شما میتوانید از مراحلی که از پروژه انجام شده با پیگیری از ادمین سایت با خبر شوید.

در انتهای پروژه شما مابقی مبلغ را  واریز میکنید و فایل نهایی تحویل شما میشود بعد از تحویل پروژه کارفرما سه روز زمان دارد تا محتوای پروژه نهایی را بررسی نماید اگر ایراد و ابهامی در انجام پروژه باشد مجری موظف است که ایرادات را برطرف کند. اما اگر بعد از سه روز ایرادی از طرف کارفرما ارسال نشد به منزله تایید پروژه میباشد و ما با مجری تسویه میکنیم.این زمان در بعضی از پروژه های متغیر میباشد.

انجام پروژه آلتیوم

تیم آریا پروژه تجربه چندین ساله در انجام پروژه آلتیوم دارد و بیش از ده ها هزار پروژه موفق را در کارنامه خود دارا است. آریا پروژه همواره در تلاش است رضایت شما مشتریان گرامی را جلب کرده و به شما در زمینه انجام پروژه یاری رساند.

التیوم دیزاینر(ALTIUM DESIGNER) چیست؟ 

از مشهورترین و قدرتمندترین نرم‌افزارهای طراحی مدارات چاپی در ایران، نرم افزار آلتیوم دیزاینر (Altium Designer) است. شرکت آلتیوم دیزاینر در سال ۱۹۸۵ در کشور استرالیا تاسیس شده بود.بسیاری از مدارات الکترونیک قبل از توسعه دادن و ساخت در محیط واقعی باید بر روی یک محیط واقعی شود تا اشکالات طراحی مشخص شود نرم افزار آلتیوم  یکی از اصلی ترین آنهاست در این نرم افزار که برای طراحی مدارات چاپی ، طراحی بردهای pcb و تحلیل انواع مدارات الکترونیک و دیجیتال استفاده میشود.

کاربرد های آلتیوم دیزاینر :

آلتیوم دیزاینر یک نرم‌افزار محبوب و قدرتمند در طراحی مدارهای الکترونیکی است. این نرم‌افزار برای مهندسان الکترونیک و طراحان مدارهای الکترونیکی بسیار مفید است. در زیر، تعدادی از کاربردهای آلتیوم دیزاینر را برای شما آورده‌ام:

۱٫ طراحی مدارهای الکترونیکی: با استفاده از آلتیوم دیزاینر، می‌توانید مدارهای الکترونیکی پیچیده را طراحی کنید و عناصر الکترونیکی را به صورت ۳بعدی قرار دهید.

۲٫ شبیه‌سازی و تحلیل مدارها: با استفاده از ابزارهای موجود در آلتیوم دیزاینر، می‌توانید مدارهای خود را شبیه‌سازی کنید و عملکرد آنها را تحلیل کنید.

۳٫ طراحی برد مدار چاپی: آلتیوم دیزاینر امکان طراحی بورد‌های مدار چاپی را نیز فراهم می‌کند. می‌توانید قطعات الکترونیکی را بر روی برد قرار داده و مسیرهای مرتبط را متصل کنید.

انجام پروژه آلتیوم دیزاینر

آریا پروژه چه نوع پروژه آلتیوم دیزاینر را میتواند انجام دهد؟

انجام پروژه الکترونیک با Altium

انجام پروژه تجاری با Altium

انجام پروژه برق با Altium

انجام پروژه با نرم افزار Altium

خدمات مشابه آریا پروژه:

انجام پروژه مهندسی برق 

انجام پروژه متلب 

انجام پروژه ویزیو

انجام پروژه مهندسی الکترونیک

انجام پروژه دیگسایلنت

انجام پروژه  گمز

پروژه آماده آلتیوم دیزاینر :

در صورتی که از لحاظ زمان و هزینه با مشکل مواجه هستید میتوانید به آرشیو پروژه های آماده آلتیوم دیزاینر  در سایت آریا پروژه سر بزنید و پروژه ای که مدنظر دارید را از طریق سبد خرید خریداری کنید. اگر با مشکل مواجه شدید میتوانید با شماره ۰۹۱۲۵۰۱۳۰۹۴ تماس حاصل فرمایید تا مشکل شما را بر طرف نماییم.

زمان انجام پروژه آلتیوم دیزاینر در آریا پروژه :

آریا پروژه برای انجام پروژه آلتیوم دیزاینر طبق زمان شما عمل میکند یعنی شما عزیزان زمان پروژه را برای ما تعیین میکنید  و تیم آریا پروژه تمام تلاش خود را میکند که طبق زمان شما پروژه را تحویل دهد . اگر زمان ندارید برای انجام پروژه میتوانید در آریا پروژه سفارش پروژه فوری دهید .برای انجام پروژه فوری آلتیوم دیزاینر در آریا پروژه هر چه سریع تر اطلاعات پروژه خود را برای ما ارسال کنید تا در اسرع وقت پروژه شما انجام پیگیری شود.

سفارش پروژه خود را چرا به تیم آریا پروژه بسپاریم؟

انجام پروژه آلتیوم دیزاینر با تضمین کیفیت

تضمین محرمانه بودن پروژه شما

پرداخت دو مرحله ای

رفع ایرادات پروژه بعد از تحویل پروژه

پشتیبانی ۷۲ ساعته بعد از تحویل پروژه و رفع ایرادات و ویرایش احتمالی

تسویه با مجری بعد از تایید کارفرما انجام میشود

چگونه با آریا پروژه در انجام پروژه آلتیوم دیزاینر همکاری کنیم؟

برای همکاری در انجام پروژه آلتیوم دیزاینر و سایر پروژه ها با آریا پروژه میتوانید به صفحه همکاری با ما مراجعه کرده قوانین را مطالعه کرده و رزومه خود را برای ما ارسال کنید.تا ما در اسرع وقت رزومه شما را بررسی و هر چه زودتر به درامد زایی برسید.

چگونه پروژه آلتیوم دیزاینر را در آریا پروژه ثبت کنیم:

شما عزیزان میتوانید پروژه آلتیوم دیزاینر خود را در پیام رسان های ایتا ، روبیکا ، راتساپ و تلگرام برای ادمین های سایت ارسال کرده تا به سرعت پروژه پیگیری شود.

آیدی تلگرام : mnik60@

آیدی ایتا : @ mnik60

آیدی روبیکا: Aryaprozhe@

شماره واتساپ:۰۹۱۲۵۰۱۳۰۹۴

میتونی با یک کلیک پروژه خودتو ثبت کنی!

سفارش پروژه در تلگرام سفارش پروژه در واتساپ سفارش پروژه در ایتا سفارش پروژه در روبیکا