انجام پروژه اکسپرت چویس(Expert Choice)

گروه آریاپروژه با  داشتن ده ها مجری متخصص و با تجربه این امادگی دارد که تمامی سفارشات مربوط به حوزه ی اکسپرت چویس را با بهترین کیفیت تحویل شما  عزیزان نماید.ما به شما اطمینان خاطرمیدهیم مطمئن ترین مکان را برای پروژه های خود انتخاب کرده اید. آریاپروژه با داشتن ده ها مجری با تجربه و تحصیل کرده در زمینه انجام پروژه اکسپرت چویس قادر به انجام تمامی پروژه های اکسپرت چویس میباشد.

پروژه های اکسپرت چویس در آریا پروژه به صورت کاملا دقیق و کامل و مناسب ترین قیمت انجام میشود. آریا پروژه به شما مشتریان محترم این اطمینان را میدهد که بهترین کیفیت را در انجام پروژه ،تحویل شما عزیزان نماید. تمام مطالبی که کارفرما ارسال میکند به منزله قرار داد فی مابین هستش و سایت خود را موظف میداند که پروژه را طبق مطالب ارسالی تحویل مشتریان عزیز نماید جهت سفارش پروژه های اکسپرت چویس Expert Choice در اریاپروژه میتوانید با شماره ۰۹۱۲۵۰۱۳۰۹۴ تماس حاصل فرمایید یا از طریق دکمه های ریز در پیامرسان مورد نظر خود اطلاعات پروژه خود را برای ما ارسال کنید.

ارتباط با ما در تلگرام ارتباط با ما در واتساپ ارتباط با ما در ایتا ارتباط با ما در روبیکا

 

آریا پروژه پروژه های اکسپرت چویس را چگونه انجام میدهد؟

کارفرما باید اطلاعات کامل پروژه اکسپرت چویس خود را که شامل اموزش و زمان تحویل پروژه و تمامی خواسته های انجام پروژه میشود را از طریق تلگرام ، واتساپ ، روبیکا و ایتا برای ما ارسال کنید.

ادمین های تیم آریا پروژه ،پروژه اکسپرت چویس شما را برای متخصصین و مجریان و اساتید برتر دانشگاهی ارسال میکنند.

مجریان آریا پروژه، پروژه شما را آنالیز کرده و قیمت پیشنهادی شون رو اعلام میکنند.

 اریا پروژه از بین مجریانی که برای پروژه اکسپرت چویس شما پیشنهاد قیمت ارسال کرده اند کم ترین قیمت را به شما اطلاع میدهند.

در صورت موافقت شما با قیمت پیشنهادی، نصف هزینه ابتدای کار دریافت میشود. در نظر داشته باشید که این هزینه به صورت امانت نزد سایت میماند و هیچ مبلغی به مجری پرداخت نمیشود.

در حین انجام پروژه شما میتوانید از مراحلی که از پروژه انجام شده با پیگیری از ادمین سایت با خبر شوید.

در انتهای پروژه شما مابقی مبلغ را  واریز میکنید و فایل نهایی تحویل شما میشود بعد از تحویل پروژه کارفرما سه روز زمان دارد تا محتوای پروژه نهایی را بررسی نماید اگر ایراد و ابهامی در انجام پروژه باشد مجری موظف است که ایرادات را برطرف کند. اما اگر بعد از سه روز ایرادی از طرف کارفرما ارسال نشد به منزله تایید پروژه میباشد و ما با مجری تسویه میکنیم.این زمان در بعضی از پروژه های متغیر میباشد.

انجام پروژه اکسپرت چویس

تیم آریا پروژه تجربه چندین ساله در انجام پروژه اکسپرت چویس دارد و بیش از ده ها هزار پروژه موفق را در کارنامه خود دارا است. آریا پروژه همواره در تلاش است رضایت شما مشتریان گرامی را جلب کرده و به شما در زمینه انجام پروژه یاری رساند.

اکسپرت چویس Expert Choice چیست؟

نرم افزار Expert choice (اکسپرت چويس) نرم افزاري براي تصمیم‌گیری فرآیند سلسله مراتبی (Analytical Hierarchy Process یا AHP) میباشد که اولین بار توسط توماس ال در ۱۹۸۰ مطرح شد و بر اساس مقایسه‌های زوجی پی ریزی شده‌‍ است؛ به این علت به این فرآیند سلسله مراتبی گفته می‌شود که باید روند تصمیم‌گیری را از اهداف و راهبردهای سازمان شروع کرد و با گسترش آن‌ها تصمیمات مختلف را شناسایی و ارزیابی کرد.

کاربرد های اکسپرت چویس :

اکسپرت چویس یک نرم افزار قدرتمند برای مدیریت دانش و تصمیم گیری است که در موارد مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نرم افزار به شما کمک می‌کند تا دانش و تجارب خود را سازماندهی کنید، به آنها دسترسی داشته باشید و بهبود فرآیندهای تصمیم گیری را در سازمان خود تسهیل کنید.

برخی از کاربردهای اصلی اکسپرت چویس شامل موارد زیر می‌شود:

۱٫ مدیریت دانش: اکسپرت چویس به شما امکان می‌دهد تا دانش و تجربه‌های مختلف را در سازمان خود جمع آوری و سازماندهی کنید. شما می‌توانید اطلاعات و مستندات را بهبود دهید و آنها را به صورت منسجم و قابل دسترس برای تمام اعضای سازمان قرار دهید.

۲٫ تصمیم گیری: با استفاده از اکسپرت چویس، شما می‌توانید بهبود فرآیندهای تصمیم گیری سازمانی خود را تسهیل کنید. با استفاده از قابلیت‌های این نرم افزار، می‌توانید دستورالعمل‌ها، فرم

 

انجام پروژه های اکسپر چویس

آریا پروژه چه نوع پروژه اکسپرت چویس را میتواند انجام دهد؟

انجام پروژه سلسه مراتبی با نرم افزار اکسپرت چویس

انجام پروژه کمک درسی با نرم افزار Expert Choice

انجام پروژه تحلیل داده های AHP با اکسپرت چویس

انجام پروژه رشته مدیریت با نرم افزار Expert Choice

خدمات مشابه آریا پروژه:

پروژه آماده اکسپرت چویس:

در صورتی که از لحاظ زمان و هزینه با مشکل مواجه هستید میتوانید به آرشیو پروژه های آماده اکسپرت چویس در سایت آریا پروژه سر بزنید و پروژه ای که مدنظر دارید را از طریق سبد خرید خریداری کنید. اگر با مشکل مواجه شدید میتوانید با شماره ۰۹۱۲۵۰۱۳۰۹۴ تماس حاصل فرمایید تا مشکل شما را بر طرف نماییم.

زمان انجام پروژه اکسپرت چویس در آریا پروژه :

آریا پروژه برای انجام پروژه اکسپرت چویس طبق زمان شما عمل میکند یعنی شما عزیزان زمان پروژه را برای ما تعیین میکنید  و تیم آریا پروژه تمام تلاش خود را میکند که طبق زمان شما پروژه را تحویل دهد . اگر زمان ندارید برای انجام پروژه میتوانید در آریا پروژه سفارش پروژه فوری دهید .برای انجام پروژه فوری اکسپرت چویس در آریا پروژه هر چه سریع تر اطلاعات پروژه خود را برای ما ارسال کنید تا در اسرع وقت پروژه شما انجام و پیگیری شود.

سفارش پروژه خود را چرا به تیم آریا پروژه بسپاریم؟

انجام پروژه اکسپرت چویس با تضمین کیفیت

تضمین محرمانه بودن پروژه شما

پرداخت دو مرحله ای

رفع ایرادات پروژه بعد از تحویل پروژه

پشتیبانی ۷۲ ساعته بعد از تحویل پروژه و رفع ایرادات و ویرایش احتمالی

تسویه با مجری بعد از تایید کارفرما انجام میشود

چگونه با آریا پروژه در انجام پروژه اکسپرت چویس همکاری کنیم؟

برای همکاری در انجام پروژه اکسپرت چویس و سایر پروژه ها با آریا پروژه میتوانید به صفحه همکاری با ما مراجعه کرده قوانین را مطالعه کرده و رزومه خود را برای ما ارسال کنید.تا ما در اسرع وقت رزومه شما را بررسی و هر چه زودتر به درامد زایی برسید.

چگونه پروژه اکسپرت چویس را در آریا پروژه ثبت کنیم:

شما عزیزان میتوانید پروژه اکسپرت چویس خود را در پیام رسان های ایتا ، روبیکا ، راتساپ و تلگرام برای ادمین های سایت ارسال کرده تا به سرعت پروژه پیگیری شود.

آیدی تلگرام : mnik60@

آیدی ایتا : @ mnik60

آیدی روبیکا: Aryaprozhe@

شماره واتساپ:۰۹۱۲۵۰۱۳۰۹۴

میتونی با یک کلیک پروژه خودتو ثبت کنی!

سفارش پروژه در تلگرام سفارش پروژه در واتساپ سفارش پروژه در ایتا سفارش پروژه در روبیکا